www.sudzibas.lv Z/S Eriņi Briesmīgi apstākļi

Z/S Eriņi - Briesmīgi apstākļi

Z/S "Eriņi", Bauskas novada, Codes pagastā. Šāda lūk ir B. Grantiņas attieksme pret saviem darbiniekiem. Blakus šādai pašai ēkai, iebruka jumts, kur ir ticība, ka vienu dienu šis jumts neuzgāžas uz galvas strādniekiem, kamēr pārsaluši atpūšas vai pusdieno.

Bildēs ir redzama gan virtuve, gan ģērbtuve, gan atpūtas telpa. Attieksme kā pret lopiem, nevar pat pienācīgas un dzīvošanai drošas telpas izveidot vai ierīkot.

BondsBonds 16.02.2017

Nu... izskatās pēc pirts.

G gunchabauska 16.02.2017

skaistās pirtīs ej...

K Kent 16.02.2017

kKur ir problema? nNeppatik-ej strada citur. bBrivais darba tirgus!

B bommba 17.02.2017

beidzot kāds sāk rīkoties pret to elli zemes virsū!

B bommba 17.02.2017

ja tu esi traktorists un esi bez darba,tad pašu labā ar paliec bez darba,nekādā gadījumā neizdomā uz turieni iet strādāt! dievs nav devis tik stingrus nervus cilvēkam izturēt tos briesmoņus Grantiņus!

Z ZS Vilki 19.02.2017

Kur problēma? Lielie čīkstētāji, labāk būtu domājuši kā strādāt un uzlabot savas darba iemaņas nevis sūdzēties. Es saskāros ar tādu pašu problemu-strādnieki grib kļūt par saimniekiem. Viss beidzās ar to ka nosēdēja bezdarbniekos un pēc tam uz ceļiem lūdzās lai ņem atpakaļ. Ar to uzņēmējiem Latvijā ir jāreiķinās. Darba spēks zem katras kritikas.

Z Z/S Galiņi 19.02.2017

Problēma ir tā,ka nav cilvēcīga attieksme pret strādniekiem. Ik dienu tiek noniecināti. Nav motivācijas iet strādāt,runājot par šiem saimniekiem! Uzlabojot savas darba iemaņas un savu kvalifikāciju,tas netiek novērtēts! Atļaujas teikt aizskarošus vārdus,nerunā normāli,tikai paaugstinātā tonī. Tā nav laba attieksme pret strādniekiem. Nevienā citā darba vietā neesmu redzējis tādu attieksmi pret strādniekiem!

A A_t 20.04.2019

Es tev piekritu tur ir elle!

A Andrejs 17.02.2017

Sviests,ja Grantiņš ir briesmonis tad nečīksti un necenties izturēt ja nevari(neaizstāvu viņu), bet cīnies,viss vieglākais jau ir sūdzēties citiem un čīkstēt un gaidīt kad kāds pažēlos,tad paņem un iekārto sev atpūtas telpu,nepatīk kādi darba apstākļi ziņo attiecīgām iestādēm,ja ir iemesls,nemaksā algu ziņo,tikai jau pašam nevajag piekrist strādāt par aploksnēm,teiksiet ka citur darba nav jeb paliksiet bez darba,tās ir atrunas ,tāpēc jau Jūs tupus liek ka klusējot un klanoties dariet ko liek,jo baidāties ,tik nesaprotu no kā.Paskaidrojiet man lūdzu,jo man šādu problēmu nav.A ko Grantiņš dzīvo kā māk ja ir iemācījies tā ,malacis jo viņš jau neželojas un nečīkst vismaz nēsmu dzirdejis.

B bommba 22.02.2017

tici man,tu īsti nesaproti kas tie ir pa cilvēkiem,ieej viņu teritorijā un pastrādā mēnesi,noturēsies,šampi uzlikšu!

A A_t 20.04.2019

Vinus prom uz sibiriju visus!

G gunchabauska 27.02.2017

Neviens šeit nečīkst, runa iet par to, ka cilvēkiem ir jāredz kā laukos, darba devēji izturas pret saviem darbiniekiem. Šādās vietās priekšniecība kāpj, šiem traktoristiem uz galvas, jo domā, ka ir neizglītoti un bez nākotnes kādā prestižā amatā, ka tāpat neviens citur viņus neņems... un pat ja patiešām tā ir/būtu, tas nenozīmē, ka esam sliktāki par tiem, kas strādā pilsētā, greznos ofisos un augstu izglītību. Darbs ir darbs un darba devējam ir pienākums pienācīgi izturēties.

D Damn 04.02.2019

Esmu dzirdējis daudz lsikta par šo vietu, pats tur biju uz vienu dienu strādāt, sapratu, ka apstākļi ir pārāk briesmīgi un vēl samaksa tāda it kā es būtu zirgs kuram nekas nav jāmaksā.
Vēl maksāšana aploksnēs, cik atceros lieta bija tāda, ka tikai viens vai divi cilvēki no visa bara strādāja oficiāli.

A A_t 20.04.2019

Z/s Erini kapec vini var maksat aploksnes naudu kur ir ienemumu dienets un vel visu laiku skandina ka aploksnes maksat nedrikst un vel cilveki te raksta!