www.sudzibas.lv YoYo Frozen Yoghurt Darbalaiks svētkos

YoYo Frozen Yoghurt - Darbalaiks svētkos

Sūdzība ir nevis cik par pašu produktu ko kafeinīca piedāvā, bet par darba organizāciju.
Trāpījās nopirkt akciju superakcijas.lv uz šo iestādi, biju tur vairākās reizes, viss bija ok. Bet sakarā ar svētkiem protams darbalaiks mainījies un Ziemassvētkos gājot garām vitrīnai redzēju a4 formāta lapu ar darbalaikiem svētkos. Tā kā domāju aiziet izmantot kuponus pirms Jaunā gada, jo kupona termiņš bija 31.12.2012, tad īpaši nepievērsu uzmanību darba laikam 31. decembrī. Vairāku dienu garumā atkal gāju garām skatlogiem un pametu skatienu - nekādas lapas vairs nebija un bija redzams parasts darbalaiks. Tā es nopratu ka 31.decembrī viņi strādās pēc parasta grafika - jo visas kafeinīcas un bāri šajā dienā cenšās strādāt - nu vismaz saīsinātu darba dienu, jo klienti pieprasa. Kad es atnācu 31.decembrī aptuveni 18 vakarā viss bija ciet. Tā bija pirmdiena, visas pārējās kafeinīcas strādāja. Intereses pēc piezvanīju uz informācijas telefonu - neviens protams neatbilda.
Ne mājaslapā, ne facebook, ne draugos uzņēmuma profilos nekur neatradu informāciju par darba laiku svētkos.
Bet galvenais ka kupona izmantošanas termiņš beigtos 31.decembrī, tātad kāpēc tiek pārdoti kuponi ar tādu beigu datumu, kad tos fiziski izmantot nav iespējams. Interesanti vai tikai man tā gādījās.