Yourstyle-fashion - Pasūtījums

Labdien!

Veicu apģērba pasūtījumu www.yourstyle-fashion.lv, bet pirms apmaksas veikšanas, nolēmu pārliecināties, ka prece ir pieejama un aizrakstīju e-pastu uz mājas lapā norādīto e-pasta adresi, jo pirms tam, vēloties veikt pasūtījumu www.styleshop.lv, izrādījās ka mājas lapā norādītās preces nemaz nav iespējams iegādāties, jo nav pieejamas, bet mājas lapā tās ilgstoši uzrādījās kā iespējamas iegādāties, kaut gan patiesība tā nemaz nav. Uz nosūtītajām divām vēstulēm nu jau trīs dienas nav nekādas atbildes, kā arī nosūtīju sms uz norādīto tālruņa numuru, ar domu, ja nav apskatīts e-pasts, bet uz to ar nebija nekādas reakcijas, par laimi apmaksu nebiju veikusi, bet rakstu sūdzību ar domu pabrīdināt citus pircējus, jo mazums vēl kāds samaksās par preci un uz to arī nebūs nekādas reakcijas kā uz manis sūtītajiem e-pastiem un sms, jo apmaksāt automātiski atsūtīto rēķinu biju jau gatava, bet iepriekšējās pieredzes rezultāta, vēlējos pārliecināties par preces pieejamību un labi vien ir ka nosūtīju e-pastus, jo sapratu, ka nav nekādas garantijas ka pēc apmaksas veikšanas būtu iespējams sazināties ar pārdevēju, jo līdz šim brīdim man tas nav izdevies.

I

B Balta_Puma 13.03.2012

Piedod, bet ļoti dīvains komunijācijas veids! Sms!

I inese_z2 14.03.2012

Vienkārši līdz ar to, ka neatrodos Latvijā, tad zvanīt ir diezgan neizdevīgi, jo pa sarunu samaksātu 1/3 no pasūtāmās preces vērtības, tāpēc tika rakstīti e-pasti un sūtīts sms, bet gribēju piebilst, ka zvanīts arī tika vakar, jo sarunāju ar cilvēku no Latvijas, ka tas uzzvanīs un uz viņa zvanu atbildēts arī netika.