You should be here - Krāpšana

Kur palika afēra ar YOU SHOULD BE HERE, kur bija jāiemaksā 200 eur un jāiesaista kaut kādi cilvēki un tad varēs braukt ceļojumos un vispār neko nedarīt un pelnīt miljonus? Kur šī afēra pēkšņi pazuda?
Bez tam bija arī OneCoin, kur tas pazuda? Iesaistītie nekādi miljonāri nebija.
Kāds var pakomentēt kur pazuda šie "sektas" slavinātāji?

Vagons Komā 07.10.2020

Nokavēji iespēji kļūt par millijonāru. Žēl, jo es jau sen ar 500 eiro banknoti šņācu kokaīnu no zelta galda tieši pateicoties YOU SHOULD BE HERE saitam, kura ieskaitiju 200 eiro un aizsūtīju tam sava locekļa bildi. Tagad saņemu 10'000 nedēļā un varu atļauties jebkuru prostitūtu.

P Patiess Fakts 07.10.2020

nav smieklīgi. Neviens par miljonāru tur nekļuva. Visi tika apkrāpti. Visi domāja, ka nezin ko nopelnīs utt. Mareks Maķējevs un kas tur vel bija tajā afērā. Kur viņi visi palika?

Vagons Komā 07.10.2020

Man vienmēr salst, tapec ir jaizdoma kkas cits, lai nedomatu par salšanu.

P Patiess Fakts 07.10.2020

http://www.bmwpower.lv/article.php?id=1197 - es par šo runāju, kur pazuda "sludinatāji"?

kur viņi izgaisa? Par miljonāru vai miljardieri neviens nekļuva :(

H Helsu 07.10.2020

Kluva gan, ipasnieki 😁

H Helsu 07.10.2020

Un sada veida aferas uzrodas un turpinas rasties visu laiku. Kamer cilveki uzkeras tikmer sadas iestades nepazudis.

M Mixx 08.10.2020

kur šis viss balagāns palika?

P Patiess Fakts 08.10.2020

kas šitais vēl tāds? kā var būt par investoru šitāds ? bez miljoniem?:)

M Mixx 08.10.2020

mani arī mēģināja ievilkt, lai samaksājot 200 eur un tad jāsavāc grupa un tad var braukt ceļojumos un no kaut kādas cilvēku piesaistīšanas pelnīt naudu. Tur darbojās tolaik Mareks Maķējevs, Andulis Vitte un vel tur kādi ērmi. Andulis vadīja grupas, murgoja par braucieniem utt. Izklausījās jau interesanti, bet man nebija pārliecība ka tas ir reāli. Tur centās iesaistīt sportistus, sabiedrībā pazīstamas personas. Nekas nav jādara no rita līdz vakaram jāsēž bārā un jāpārliecina cilvēki. Super darbs :) Bet bija kas uzķērās un samaksāja 200 eur un tad ar galiem tā nauda. Zināmu cilvēku šādi apkrāpa. Viņi apkrāpa draugus, paziņas, radus, kauna nebija nemaz.

pargodu 04.03.2021

Mani arī mēģināja šādā pašā veidā iesaistīt. Tikāmieskaut kādā mājā. Stāsta par kautkādiem mistiskiem bonusu plāniem, 200e naudas iemaksu. Sāka jau runāt par to lai savus draugus iesaistu. Lai tikai man vairs nebūtu 100e mēnesī jāmaksā, to darīs mani draugi. Tas esot vienkārši. Ceļot varot lēti. Tikai es devu piemērus, ka es varu ceļot vēl lētāk un uzdevu jautājumus par to, kur tad man jēga maksāt 100e mēnesī lai kaut kad atvaļinājuma laikā ieekonomētu 10e uz avio biļeti? Par to vairs negribēja runāt.

Tad sāka man par kaut kādu brendu online outletu runāt, kur kautkādas pagājušā gadsimta stila somiņas no mistiskiem brendiem un tā paša Guess tirgo. Tās tāpat nevienam nav vajadzīgas. Viņi domāja, ka sieviete uz ko tādu uzķersies.

Solīja kokteiļus uz jahtas Barselonā oktobrī. Nu jau mēneši ir pagajuši, neviens no viņiem nav bijis ne Barselonā, ne pat tuvu jahtai un kokteiļus malko savā īres dzīvoklī Purvciemā. Skatos ne tas Mareks, ne tas Andulis par miljonāriem vēl nav kļuvuši.

Es neuzķēros, jo nesaprotu jēgu maksāt 200e par pliku gaisu (jo neko jau viņi nepārdod, nav prece). Pats Mareks man beigās tā arī nevarēja paskaidrot kur tā nauda paliks un kāpēc man būtu jāinvestē un ko es vispār no tā iegūtu.

Es uzdevu neērtus jautājumus, uz kuriem viņam nebija atbildes. Vienojāmies, ka vairs netiksimies (es viņam laikam izbesīju).

F fax 13.03.2021

nu vispār jau tādi muļķi tik tur uzķērās. Andulis nav miljonārs, tas gan, ar tramvaju brauc un pa Origo staigā. Tiesa gan instagram nobildējas pie dārgiem auto , nu fake situēto tēlo. Par Mareku Maķējevu lasīju, ka šis mūkot ārā no veikala, kad ierauga kādu no apčakarētajiem, lai nedabūtu pa seju. Nu tā lūk. Visi miljonāri strādā, nevis vada šitādas grupas un muld. Zinu arī gudru cilveku, kas uz šito iekrita. Samaksāja 200 eur un ar to arī viss beidzās. Mani izbrīna, ka mani tur gribēja ievilkt zināms cilvēks, kam uzticējos, vai viņa pati nesaprata, ka tas viss ir fake? nezinu. Teica, gribot dzīvot miljonāra dzīvi. Tagad ja nemaldos Anglijā dzīvo.Bet par miljonāri nav kļuvusi H&M pērk drēbes.

F fax 11.02.2021

Un kur viņi ir tagad? Krapnieki ? Cietumā? Kur apkratie? Savu naudu dabūja atpakaļ?