Yeko photo studio - yeko photo studio

Bijām fotogrāfēties, fotogrāfs tikpat kā nerunā latviski, vairākas reizes atliek bilžu saņemšanas datumu, nu būs jau vairāk kā trešā nedēļa. Tiešām liekas nepieklājīgi tik daudz reizes jau atliek to visu, bet sola uz konkrētiem datumiem.

M Mindža 04.04.2011

Droši vien ķīnīzeris?

A aga 13.11.2011

Tiešām bija tik traki? Es tikko cherry.lv nopirku šo foto sesiju kā dāvanu māsai (15), cerams, ka es un galvenokārt viņa nebūs vīlusies! :(
Pats fotografēšanās process arī nebija patīkams/interesants?

L Liene 23.11.2011

Tikko zvanīju pierakstīties uz foto sesiju! Runāja tikai krieviski. Tā kā man šī valoda klibo, daudz ko nesapratu. Labi ka vismaz datumu un laiku sapratu! pat nevareju pateikt kāds laiks man ir izdevīgāks :(

I Iveta 10.12.2011

Mēs arī bijām uz fotosesiju, ko iegādājāmies kumi.lv. Fotosesijas laikā fotogrāfs tikai fotografēja, neko neieteicu- visu darījām paši, pozas nekādas neieteica-NEKO. Bildes saņēmām tieši pēc trim nedēļām, kā bija solīts- tikai bildes- drausmīgas- visur redzamas tikai pusgalvas (fotoshop nekāds, tikai balts fons) ...Bijām ļooooooooti apbēdināti, jo naudiņa samaksāta ne par ko, pat mājas apstākļos bildes sanāk labākas. Tā jau saka, ka skopais maksā divreiz-salīdzinajumā ar fotoseiju, kur bijām iepriekš- nevar pat salīdzināt.

K kritiks 03.01.2012

Недавно так же были на фотоссесии в этой так сказать "студии"! начнем с того, что обещали нам макияж и прическу, макияж еще может более менее нарисовали, самой дешевой косметикой, и то так, что мне он не подходит, а про прическу вообще молчу... два раза на щетку две пряди сухих волос намотала и посушила, я была в шоке, а зеркала там так вообще на стене нет, на полу стоит и надо присесть, что бы хоть как то себя увидеть! Мечтать, что фотограф вам посоветует что то, так же не мечтайте... ну а вот полученные фотографии вообще ввели в шок, все черные, лица черные, ой одни отрицательные эмоции... они не встретить там не умеют, стоишь как болван, не знаешь куда идти и куда вещи ставить, так и фоткать не умеют, мои фотографии любительские в сто раз лучше! НИКОГДА не поеду к ним и вам не советую!!!

E energys 03.01.2012

Были с мужем на фотосессии в этом салоне по купону cherry. Это был первый подобный опыт и нам всё очень понравилось, фотографии вышли разные, весёлые, серьезные, романтичные, жаль что не очень много. Во время фотосессии не знали как себя вести, но фотограф умеет помочь чувствовать себя свободно и раскованно, всё время подсказывал нам и поддерживал весёлое настроение.

A aksenija 22.09.2012

Были с мужем и мамой в этом салоне, всё очень понравилось. Фотограф всё время помогал, макияж и причёску сделали и мне и маме ИДЕАЛЬНО! Нам очень понравилось всё!

L laura_udre 29.07.2013

Biju pirms gada uz fotosesiju. Kaut tajā laikā krievu valodu ne visai labi pārzināju, nekādu komunikācijas problēmu ne ar fotogrāfu, ne vizāžisti man nebija. Abas puses centās kā varēja, lai viens otru saprastu. Viņi abi gan ar sarunu, gan ieteikumu palīdzību palīdzēja pārvarēt pirmo mulsumu no kameras, bet pati sesija izvērtās par patiesi lielisku notikumu. Par balto fonu piekrītu, bet tā kā mana fotosesija bija paredzēta pasteļtoņos un melnbaltajā versijā - kopsummā viss atbilda iecerētajam. Un arī man nācās gaidīt šīs trīs nedēļas, bet tas ir saprotami, ja esi pircis kuponu un neesi vienīgais, kuru fotogrāfē un kura bildēm ir nepieciešama rediģēšana. Nobeigumā - par viņiem es nevaru teikt neko sliktu. Tādēļ jau visdrīzākajā laikā plānoju pierakstīties uz atkārtotu sesiju.

A arnitaamelija 11.05.2014

Šodien bijām uz fotosesiju. Tā kā iepriekš šeit biju salasījusies lielākoties negatīvas atsauksmes, un zvanot fotogrāfs runāja krieviski, biju noskaņojusie ka neka laba tur nebūs. Taču patīkami pārsteidza tas, ka fotogrāfs runāja latviski visu fotosesiju. Sākumā aprunājās, iepazināmies, fotosesijas laikā skanēja mūzika, kas ļāva atbrīvoties. Tā kā gaidu bērniņu un biju uz fotosesiju kopā ar draugu, fotogrāfs mūs koriģēja, smīdināja un ākstijās, kā arī paskaidroja, kāpēc labāk darīt tā nevis sitā. Tiešām likās profesionāls un gaisotne jauka, izsmējāmies līdz asarām. Laikam jau daudz ko izsaka, kādi ir cilveki, kurus fotogrāfē. Es ar draugu esam aktīvi un tāds arī bija fotogrāfs. Vispār neko sliktu nevaru pateikt, pēc fotosesijas jutos ļoti labi. Tagad tik atliek gaidīt bildes:)

B brigitta 22.05.2014

Es arī gribu uzrakstīt pozitīvu atsauksmi. Kaut arī telefoniskā komunikācija notika krievu val., pašas fotosesijas laikā fotogrāfs demonstrēja lieliskas latviešu valodas zināšanas. Bijām uz ģimenes fotosesiju. Man šī bija 4.fotosesija un runājot par pašu procesu, tad šī bija viena no foršākajām un brīvākajām fotosesijām. Fotogrāfs bija komunikabls un humorīgs, iztaujāja, ko vēlamies un ko ne, ieteica pozas, pielaboja un atgādināja un paskaidroja, kāpēc un ko darīt/nedarīt. Un tas mirdzums acīs, kad izdevās noķert ideālu kadru - tas jau ir vien to vērts, kad cilvēkam redzams, ka patīk ko dara, nevis "sausi" pafočē un grib ātrāk tikt prom (kā man tas bija vienā no citām sesijām).
Atliek vien gaidīt bildes, bet nesaprotu, kāpēc "cepties" par bilžu apstrādes laiku. Un ko nu tik steidzami nez darīsiet ar tām bildēm? Gribas ātrāk ielikt draugos? Domāju, ka labāk, lai tās tiek apstrādātas ilgāk, nekā rezultàts ir ātrs un paviršs. Bez tam, cik gadījās ielūrēt fočikā aiz muguras fotogrāfam smīdinot bebuku, tad bilžas jau izskatījās labi - tā ka viss ir atkarīgs no pašiem !

V ViktorijaU 23.07.2014

Я была в первый раз на фотосессии и очень боялась, что ничего не получится и я буду очень напряжена))). Но фотограф со мной постоянно разговаривал и помогал, показывал и говорил как лучше встать… Вообще сам фотограф был супер позитивный))
Не знаю почему столько негативных отзывов, может раньше шло что-то не так у них, но я осталась очень довольна :))

A Ag86 09.10.2014

Šajā foto salonaa strada divi cilveki. Pieraksta uz foto sesiju krievu valodaa runajoss cilveks, bet fotografeja pavisam cits cilveks, kurs ideali runa latviski. Biju jau salasijusies visadas sausmas, bet viss bija super. Pats fotografs izstastija, ka vini ir divi. Nezinu, vai tas kas atbild uz telefonu pats arii fotografee, bet visdrizak jaa, jo sis fotografs pilnigi atskiras no taa ko seit lasiju. Ieejot salonaa sis virietis ideali runaja latviski. Mes iepazinamies, vins apstastija mums katram savas lomas sajaa fotosesija un noskanoja uz pareizaa vilna. Vins visu laiku teica pozas un smidinaja, katrai pozai centas, atrast pareizos vardus, lai no manis naktu emocijas. Palidzeja tikt galaa ar bernu, lai sanaktu foto, pasakot kadu jauku vardu. Esmu bijusi jau uz 5 citam fotosesijam, bet tik forsi kaa bija pie vina, nebija nekur. Fotografu sauca Vladimirs. Super cilveks! Jaa, bildes es gaidu jau 2nedelu, bet pilnigi saprotu, ka arii vinam ir pamattdarbs un gimene. Pieminesu to, ka biju sajaukusi sesijas laiku. Domaju, ka man ir 5diena 20:30, bet izradijas bija 19:00. Vins neatteica un mus panema tapet un plosihas, ar mums lidz 22:305dienas vakaraa.

G GAJ 27.11.2014

Man tika uzdāvināta dāvanu karte uz "Juteklisko grūtnieču fotosesiju", kura maksāja 50EUR. Cena itinemaz neatbilda šai fotosesijai. Man atnāca 40 bildes kopā un šķiet, ka viņas pat nebija apstrādātas. Visas bildes ar baltu fonu, un mēs pat bildēs neizceļamies.
Pašai fotosesijai kā tādai nebija ne vainas, bet iznākums vienkārši šokēja. Šķiet, ka tika samaksāts par fotosesijas nosaukumu.

Šeit ir fotosesijas apraksts dāvanu kartē - Piedāvājumā ietilpst: 1st. gara fotosesija profesionālu meistaru vadībā; 30–50 apstrādātas fotogrāfijas; kompaktdisks ar Jūsu fotogrāfijām.
!!Tātad, tur ir rakstīts meistaru vadībā (bija tikai fotogrāfs), apstrādātas šīs bildes nešķiet kā arī kompaktdisku neieguvu, gaidīju bildes, lai tās nolādētu internetā.