www.sudzibas.lv Yappy Kids SIA Nekvalitatīva prece, slikts serviss

Yappy Kids SIA - Nekvalitatīva prece, slikts serviss

Pasūtījām internetveikalā Yappykids bērnu gultiņu pa 150eur. Nav vērts. Taisīta rupji izsakoties no “puņķiem”. Jau skrūvējot kopā ielūza materiāls pamatnei. Paši attaisnojas, ka mēs nepareizi esam salikuši un esot nepareizs smaguma centrs vai kaut kas tāds. Kā nav kauna? Divus mēnešus Sola jauni gultiņas pamatni, visu laiku tikai atliek un atliek, lai gan solīja mēneša laikā. Vair negaidu. Nevarot ietekmēt noliktavas darbu. Varētu domāt, ka ražo Ķīna nevis lv?
Labi, ka nepasūtīju tur neko citu. Nevienam neiesaku, jo Cena par 1000% neatbilst kvalitātei, savukārt vienaldzīgais un neieinteresētais serviss neatbilst “izslavētajam” zīmolam.
Uzskatu, ka šādos gadījumos, jo īpaši komersantiem, kas izbrauc tikai uz savu zīmolu, ir jāreaģē nekavējoties, nevis jāgudrējas un jāvelk garumā. Nekad tur neko nepirkšu un nevienam neieteikšu.

B Blumberga 01.02.2024

Sveiki,
Izvēlējāmies YappyIcon gultiņu savam mazulim un saņemot preci atkārtota vilšanãs.
Komunikãcija gan showtoom,gan ar customer service ir 0.
Pirms sūtījām internetveikalā,bijām aizbraukuši uz showroom,kur abi ar vīru sajutāmies,ka traucējam dāmai( ar tumšiem matiem) sēdēt pie datora. Veikalā nebija neviena cilvēka,mums interesēja bērnu izstabas iekārta,kad uzrunāju pārdevēju,ļoti vispusīgi atbildēja uz jautājumiem par preci. Pirmais iespaids- seviss 0 ,kaut ko tādu nesagaidītu tik" izslavētā" zīmola veikalā.
Otra vilšanās ,pasūtot preci internetā,saņēmām savu 575 eur vērto gultiņu,bet nebija nokomplektētas skrūves/ tapas, ar ko sastellēt gultiņu. Uzrakstīju customer service - atbildes reakcija 0
Ļoti neprofesionālā attieksme un komunikācija.