www.sudzibas.lv Xsports Nepatiesa informācija pa produktu

Xsports - Nepatiesa informācija pa produktu

Sveicināti!

Biju izdomājis internētā pameklēt sev jaunus snovborda stiprinājumus priekš dēļa, bet vienmēr pārbaudu informāciju arī citās lapās. Šajā gadījumā man jau ir piegriezies, ka Latvijas tirgotāji nepārtraukti "čakarē" cilvēkus-pircējus. Cik var?

Konkrēti tas būtu par Drake firmas snovborda stiprinājumiem, uzdodot vecās sezonas preci par 2010. gada preci!!!

Piemēram DRAKE DTM black un DRAKE FIFTY blue, apskatot www.xsports.lv mājaslapā un pēc tam tos pašus modeļus ražotāju mājaslapā http://www.northwave.it/eng/binding.php?item=2&flt=m&f=6 ir redzama pamatīga atšķirība. Vai ne?

Vai nebūtu godīgi, ka vecos modeļus pārdod par mazāku summu? Nevis apkrāt cilvēkus un prasīt naudu, kā jaunākās sezonas modeļiem???

Kāds tur brīnums, ka Latvijā ir tik daudz ekonomisko situāciju problēmu, ja pie mums ir viss lielākie uzcenojumi precēm un lielākā klientu apkrāpšana starp daudzām valstīm. Šo jau var minēt kā tikai vienu no daudzajiem, bet tādu Latvijā ir daudz, nedomāju ka šis uzņēmums ir vienīgais, kas cenšas tā nopelnīt.

I

M Mārcis Beitāns 09.10.2018

Man liekas, ka tu reāli esi. Sūdzības ka krāpšana, bet īstenībā tikai vecāks modelis.