www.sudzibas.lv Xshop apkalpošana

Xshop - apkalpošana

Tad nu tā. Sodien izdomaju iegadaties preci tieshi internetveikalaa Xshop. Labs piedavajums, liela akcija. Naudas zinjaa - Rupji rekjinot uz pus1000. Piezvaniju, lai noskaidrotu, vai prece noliktavaa ir un cik ilgu laiku prasis vinju atvest uz vinju ofisu, kur to pati iznjemshu. Uz sho jautajumu sanjemu forshu atbildi: BISTRO :D Prasiju, ko nozime isti bistro. Meitene taada ne ipashi nopietnaa tonii teica: Govoritkje po russki.NJipanjimaju. PIlnigaa parlieciba. Domaju nu labi, nav jau man gruti. Prasu to pashu skaidra krievu valodaa. Vinja man saka: zvaniet rit pec 15iem. Prasu kapec? kas bus rit? Nu rit Jums atbildes. Prasu kapec? Nu riit... Tad prasu vai ir kads cits telefonnumurs, kur mani varetu apkalpot. Nee, neesot.. Zvaniet rit :) Prasu, ja es gribu veikt pasutijumu un shis jautajums man ir svarigs, vai tad internetveikalam nebutu jaatbild? Vinja man saka: Nu jus nevarat pasutit pa telefonu. Es saku, ka ljoti labi to saprotu, ka tas ir caur internetu, bet man shis jautajums ir svarigs. :( Beigas tomer izspiedu, ka pasutijumu apkalpo 2-5 dienu laikaa. Tomer man pazuda jebkada velme ar vinjiem sadarboties, ka rezultata sazinajos ar veikalu, kuraa nav akciju, bet ir profesionala komanda. Paldies M79, kas atbildeja uz maniem jautajumiem un atri apkalpoja!

R Rolis 13.08.2008

rekāmiņa atkal uzpeld... par m79!!

S sesks 13.08.2008

Jaa, es labprat noreklameju tadu internetveikalu kaa M79. Kad pirku portativo, ari apkalpoja ideali. Pietam cena bija laba. tagad uzreiz kaa Xshop ar savu "kruto" akciju man paprasa runat krieviski un vel tad nevar neko pateikt pratigu. Nu sorry... Internetveikalu pietiek. un pie Salidzini.lv uzreiz gaju pie M79, kur preces cena no citiem atvainojos sharashkina kantoriem atskjiiraas pa 8latiem. Pietam dzjekinjsh laipns letinjsh un zinosh.

X xshop.lv 28.10.2008

Ļoti jaukas atsauksmes, it īpaši, jo mums nestrādā neviena meitene! :-) Ar valsts valodu mums arī nav nekādu problēmu.
Ja kaut kur zvani, bet vēlāk neatceries, kas par kantori, tad nevajag steigā izdomāt nosaukumu un d*rst virsū.
Preces klienti mums saņem vainu tajā pašā dienā vainu nākošājā, rētājos gadījumos vēlāk: kad precei vērtībā zem 20Ls vai tā atrodas Lietuvas noliktavā.

L Lepi 29.10.2008

Tad jau kautkādi kreisie nāk pie telefona- parunaties, interesanti.

S Santa 29.10.2008

nepareizs savienojums :D:D:D