www.sudzibas.lv xRace piedzīvojumu sacensības xrace - sliktākie organizatori

xRace piedzīvojumu sacensības - xrace - sliktākie organizatori

Vienas no sliktāk organizētajām sacensībām, kuras esmu redzējis. Organizatori ne tikai nespēj nodrošināt informāciju par sacensībām (ne tikai dalībniekiem pieejamu, bet arī citiem, kas tajās nepiedalās) un kārtību - stāvvietām, uzturēšanās ilgumu, bet tur arī sanāk kaut kādi dīvaini ļautiņi, kas domā, ka ir pasaules nabas un viss ir atļauts, nerēķinoties ar citiem. Nevienam neiesaku piedalīties!!!

K ku ku 19.08.2012

!!!

L lielais_rausis 20.08.2012

Palasi www.xrace.lv forumu par sacensībām, to kvalitāti un atsauksmes. Pats biju klāt un redzēju, ka gribēji uzbraukt viena no dalībniekiem velosipēdam, kurš bija nolikts stāvvietā kas domāta dalībniekiem. Un uzraksti par to, ka Tu, kā ļoti nepieklaīgs cilvēks, iesiti vienam no dalībniekiem. Un ka tad kad atbrauca policija (kuru Tu pats kā sitējs izsauci), Tev tā palūdza atvainoties dalībniekam un aizvākties projām un netraucēt sportistiem baudīt Rīgas svētku pasākumu.

L lielais_rausis 20.08.2012

Un paldies par to, ka ieliki šo ziņu, jo mēs Tevi varēsim identificēt, lai iesniegtu policijā liecību ar 5 liecinieku apliecinājumu par miesas bojājumu nodarīšanu. Medicīnas personāls, kas bija uz vietas uzrakstīja ziņojumu, par sitiena pēdām.

H harvard 20.08.2012

kaut kads pilnigs murgs.
Pats piedalijos, viss bija looooti piekaljigi nooragnizets.