Xparts.lv - Krāpšana

Tiek samaksāts 100% avanss par bmw aromatizatoru kasetēm, bet xparts.lv apbižotajs janka, vai piča, vai valdis atcēla manu pasūtījumu dēļ jautājuma "kur mans pasūtījums? ", un nauda 13 eur apmērā netika atgriezta, lai tad paliek tam apbižotajām xparts.lv, tāda ir viņu Cena💩🤷

Jihadi Jihadi 02.08.2022
Krapšana

Norakstīja naudu, un pēc tam atcēla pasūtījumu, un tagad ne preces (bmw aromatizatoru kasetes) , ne naudas (13eur) , "xparts.lv & apbiźotie" pārdeva sevi padešovke. Tas notika pēc 3 diennaktīm pēc pasūtīšanas, kad rodas loģisks jautājums - "kur ir pasūtījums? ", bet otrajā pusē kaut kāda "Sigita" vai "Mirdzā" ielīda zem škonkas. 💩

X xparts.lv 13.08.2022

Sveiki! Mēdz arī būt šadi klienti kā Jurijs kuri ir pilnībā neadekvāti.
Pasūtija preci 07/28/2022 at 10:28:28 kas ir piektdiena :)
Un sāka mūs terorizēt ar telefona zvaniem un neadekvātiem epastiem 07/31/2022. Mums veikalā ir norādīti pasūtījuma apstrādes laiki un piegādes laiki. un tās ir divas darba dienas!
Pamatojoties uz šī cilvēka rīcību , izvēlējāmies kā privāts uzņēmums atteikties no sadarbības ar šo personāžu.
Nauda tika atgriezta uz maksājuma kartes 31/07 un par to šis cilvēks tika informēts.
Pievienoju ekrāna uzņēmumus ar epastiem ko šis cilvēks sūtija mums svētdienā :)

Jihadi Jihadi 13.08.2022

Labi,haroš ramsitj,nauda ir atpakaļ caur ārzemes "ofšoriem" kamer apli uztaisija daudz laika pagāja...djela nav naudā,bet man vajadzēja šos aromatizatorus,bet jūs kā meitenes V Zalupu poļeZļi,nu tā taču biznesu netaisa civilājos valstīs,Var büt jūs no Krievijas federācijas Vai Ukrainas,tā ateicas pret klientiem...у нас в ИГИЛ такой херни небыло🤷🏾

V Viljams Volless 22.12.2022

Gribēju pasūtīt preci no xparts.lv. Bet nolēmu paksatīties ko par viņiem raksta klienti. Ja Xparts nebūtu noomentējuši sūdzību 100% neko nepasūtītu. Bet tagad pārdomāju un varbūt arī pasūtījumu veikšu, jo prece ir par 20 eiro lētāka nekā trodo.lv no kuriem visu laiku kaut ko pasūtīju.

👍

X xparts.lv 22.12.2022

Uzrakstiet mums Whatsapp un pie pirmā pasūtījuma iedosim papildus atlaidi precei 👍 Ar atsauksmi uz šo ierakstu 👍

M Mazaaminka 16.09.2023

Jurijs tāds pamuļķis, ka pats uzprasās ar elkoni pa zobiem .

X xparts.lv 16.09.2023

Jurijam tā nebūtu pirmā reize.