www.sudzibas.lv X.O veikals Pavirša attieksme pret potenciālajiem klientiem

X.O veikals - Pavirša attieksme pret potenciālajiem klientiem

3. septembrī, Barona ielas svētku laikā X.O veikalā notika dzērienu degustācija. Lai gan uz ielas tika laipni dalīti reklāmas bukleti, veikalā pie degustācijas stenda man, kā iespējamajam klientam, netika pievērsta, abi vīriešu pārstāvji, kas bija atbildīgi par dzērienu saliešanu izvēlējās koķetēt ar divām jaunām, pavieglām sievietēm, tā vietā, lai piedāvātu vīnus degustācijai.
Ir saprotams, ka daļa cilvēku nāk tikai, lai bez maksas nogaršotu vīnus bez vajadzības tos iegādāties, bet to vidū var noteikti būt arī daļa, kurus degustācijas pieredze pārliecina iegādāties kādu no produktiem, tādēļ pret visiem potenciālajiem klientiem būtu jāizrāda vienlīdz pretimnākoša attieksme.
Šāda selektīva attieksme pret cilvēkiem ir aizvainojoša un es, protestējot pret to, pārredzamā nākotnē neiepirkšos šajā veikalā.

L Liene 18.09.2011

Tava problēma

A Alkāns 18.09.2011

Es gan dodu priekšroku pārbaudītām vērtībām un apmeklēju vienīgi vietējās točkas.Vīns un alus domāts vienīgi mīžamā deldēšanai!

L Lienei 18.09.2011

Tu neesi viena no tām pavieglas uzvedības sievietēm, par kurām bija runa sūdzībā?

Pilnīgas muļķības, XO veikalos ir ļoti laba apkalpošana, attieksme utt. Vienmēr iesaka vislabāko pa vislabāko cenu.