www.sudzibas.lv Xnets.eu Mēneša laikā nav piegādāta prece/ Izkrāpta liela nauda

Xnets.eu - Mēneša laikā nav piegādāta prece/ Izkrāpta liela nauda

25. Aprīlī šajā xnets. Eu i - neta veikalā nopirku fotoobjektīvu canon ef 70-200mm f/2.8l is ii usm, par lielu summu, 1 713 eur, 30 cent. Prece joprojām nav saņemta un pasūtījums ar nr.2394 nav izpildīts, no pasūtījuma apmaksas laika ir pagājis vairāk kā mēnesis. Uz manu pieprasījumu, ja nav preces, tad vismaz atgriezt naudu, šī firma to atsakās. Nepārtraukti, vairākas reizes nedēļā notiek sarakste, visas atbildes ir izvairīgas - svētku dienas, igauņi nepiegādā, pēdējā atbilde šodien, 28. Maijā, pēc vesela mēneša - 'prece ir pasūtīta".

Bomboklak 29.05.2018

Cerams, ka beigsies labi.

Xnets, toč nav tā vieta, kur jāpērk foto aparatūra.

E Eduards Medvedevs 12.07.2018

No viņiem uz firmu arī paņemu objektīvu, izrādījās viņi nav PVN maksātāji un grāmetvede tagad nevar atgriezt no VIDa PVN summu!
P.S. mājaslapā bija norādīta info, ka visas cenas ir AR PNV!
Uzņemēji esiet uzmanīgāki!

G Gita V. 07.08.2018

Man palīdzēja beigās, ka vērsos ar sūdzību PTAC un savu naudiņu atguvu!

S Samanta 1 18.08.2018

Arī es pasūtīju preci Xnets.eu, bet neko sliktu nevaru teikt - preci pasūtīju un jau pēc 4dienām tika piegādāta.

B BnoM 12.12.2018

Pirku pie viņiem iPhone 8. Atnāca korekti un laicīgi. Tik kā jau iepriekš te minēja, viņi ar PVN mazliet knibinās. Veikalā norādīts, ka ar PVN, bet rēķins ir bez PVN, jo nav PVN maksātāji. Kad pirku rēķinājos, ka visdrīzāk nevarēšu norakstīt, jo cena bija ~LV vekalu cena mīnus PVN.