XL Sala/ Rotaļu laukums - Slikts serviss

Marianna pilska izlemj kāds bērns drīkst apmeklēt rotaļlaukumu. Iepriekšejo apmeklējumā laikā darbiniece bija rupja pret bērna māmiņu, par ko bija ziņots mariannai un tagad viņa aizliedz apmeklēt rotaļlaukumu bernam par to ka darbiniece konfliktēja ar klientu. Tuvakajā laikā par šo tiks ziņots patērētāju tiesību aizsardzības centra.

smejiesvesels 03.08.2017

Jaunībā strādāju rotaļu laukumā, ziniet, ir dažādi bērni, agresīvi,dara pāri citiem bērniem, un vēl plusā neadekvāti vecāki. Tāpēc jā, ir tādi vecāki un bērni, kuriem ir liegta ieeja rotaļu laukumos.
Jo, tas ir rotaļu laukums, nevis bērnudārzs, un šajā rotaļu laukumā ir noteikumi, ja tie noteikumi netiek ievēroti, tad apmeklēt liegts!
Rotaļu laukuma apmeklējums ir pakalpojuma pirkums, pirkums tas ir darījums, darījums nevar notikt, ja viena puse, pārdevējs atsakās piedalīties šajā darījumā, ptac diez vai te būs pie teikšanas. Varat doties uz tiesu, tikai tā ir tiesīga piespiest rotaļu laukumu piespiedu kārtā pieņemt Jūsu atvasi ...
Bet varbūt labāk ziedot tiesai paredzēto naudu ģimenes psihologa apmeklējumam.

L Liepajnieks 7777 03.08.2017

Bērns šajā gadījumā ļoti mierīgs ,vecāki advekvati Darbiniece neadekvāta un neizglītota meitene , izskatās ka radiniece kādam no vadības, šo rotallaukumu bijām apmeklējuši pēdējos 2 gadus ari dzimsanas dienas svinējuši tur nekad nav bijušas problēmas.Ta sanāk kad radus uzņem darbā.