www.sudzibas.lv XKross remontdarbnīca Nemaksa algas ka VID un darba inspekcija ir savi cilvēki

XKross remontdarbnīca - Nemaksa algas ka VID un darba inspekcija ir savi cilvēki

Nemaksa algas. Sava nauda ari jālūdzas. Viss tiek maksāts aploksnes un vnm esi vel parada. Pēc manas aiziešanai aizgāja vel divi cilvēki ar lidzīgu problēmu. Aibildinas ka vid un darba inspekcija ir savi cilvēki. Vienkāršiem vārdiem ņirgājas par darbiniekiem. Līdz šim nevienam darbiniekam nekas netika izmaksāts.

Va

Vairāk sūdzības par XKross remontdarbnīca

Vi vitols 24.08.2019

Un tu tici vēl šitām pasakām, ka viņiem tur ir savi cilvēki?

Ma macbeton 24.08.2019

Priekš kam maksāt analfabētiem?

Ri Ritvarskrapejs 02.09.2019

Lielākais analfabēts ir Ritvars, jo taisot tādus mēslus viņš nezin kas viņu gaida, tas ir tikai laika jautājums.

Va vag gruppa 25.08.2019

cilveki tur strada labi un atvi un velas sanemt par padarito daarbu naudu. Vnm stasti ka neesot naudas un ta talak

Ta ir taisnība: Sandim Goldmanim (Skorpions apsardze, Berkuts) VDI strādā krustmāte!

Ri Ritvarskrapejs 02.09.2019

Par maz vietas visu sarakstīt, darbinieki strādā neoficiāli, sola darba līgumus, bet tā arī tos nedabūn. Naudu nemaksā, aizbildinās ka nav, cik zinu serviss vienmēr pilns ar mašīnām, mehāniķi zinoši un labi, bet algu neviens tur nav redzējis.
Cik esmu dzirdējis Ritvars Stāmers klientiem liek virsū šrota detaļas par jaunas detaļas +% cenu.