www.sudzibas.lv Xjeans Slikta darbinieka attieksme

Xjeans - Slikta darbinieka attieksme

Vakar pirkām vīram bikses šajā veikalā. Par veikalu neko sliktu teikt nevaru, apģērbs kā apģērbs. Mēs šo izvēlamies, jo var atrast piemērotas bikses garākam cilvēkam. Bet attieksme, kas bija no pārdevējas ir šausminoša, blondīne vārdā Lilianā. Pēc skata un attieksmes - ar visu neapmierināta persona. Vai tiešām šajā veikalā ir pieņemts, ka pārdevējai nelaipnā tonī jādzenā klientus un ne minūti nedrīkst apskatīt, izvēlēties sev tīkamo apģērba gabalu? Piegājām pie viena plaukta, lai paņemtu vajadzīgo izmēru, saņēmām pārmetumus par to, ka kaut ko aiztiekam. Aizgājām pie cita plaukta, lai redzētu vai ir kas līdzīgs iepriekš uzlaikotajam, bet atkal saņēmām uzbrūkošus komentārus.

R

O Odrija Laimīgā 02.12.2020

Tur tak visu dzīvi maina pārdevējas kā zeķes!

B Buhariks 02.12.2020

Gan jau vīrs ar galvu griestus skrāpēja vai bikses no augšējiem plauktiem ņēma, pēc tam pārdevējai jāstiepj trepes, lai bikses atpakaļ saliktu

S Spuris 02.12.2020

Priekš kam jāpērk ja ir labi meistari kuri izveidos individuāli daudz labāku apģerbu?