www.sudzibas.lv Xdental.lv Neprofesionāla apkalpošana

Xdental.lv - Neprofesionāla apkalpošana

Ļoti pavirša attieksme un pilnīga ignorance attiecībā pret klientu. Tiku pieņemta ar 30 min nokavēšanos. Mans pieraksts bija gandrīz anulēts administrātora pārpratuma dēļ, kas vispār nebija darbā. Strādājošie ārsti izlikās nesaprotam šo situāciju un nekādi nemēģināja man palīdzēt-tikai atkārtoja "mēs neko nezinām, administrators nav darbā". Man nācās ģenerēt idejas, lai pierādītu, ka mans pieraksts jau ir veikts, jo biju samaksājusi naudu par kuponu "pērkam kopā"-kas bija mana naiva kļūda. Izjutu dziļu vienaldzību pret sevi kā pret klientu...

Dainis 29.11.2017

Un kādu attieksmi tad jūs gaidījāt par ''kuponu''?

P PurvaBrideejs 04.12.2017

Kuponus viņi piedāvā lai piesaistītu klientus. Ja no tā būtu mīnusi, vai neizdevīgi, tad jau nepiedāvādu... Un ar apzināti zemāku attieksmi pret kuponu klientiem var iegūt tikai sliktu slavu.

L Laika smiltis 29.11.2017

Daini, te nav ko diskutēt par attieksmi, jo "kupons". Vai to Dentalu kāds ar varu ievilka kupona akcijā? Ja reiz piekrita piedalīties, tad arī tas kupons pienācīgi "jāatprečo"

E ELLIO 04.12.2017

Ne jau zobārsts to kuponu izveidoja, bet darba devējs. Pilnīgi neizdevīgs pasākums tam,kas pērk šo kuponu un pilnīgi neizdevīgs pasākums higiēnistam vai pašam zobārstam, jo tā alga netiek pelnīta, bet lielākā daļa aiziet kupona devējam.