www.sudzibas.lv X-Nett slikts serviss, nepatiesas informācijas sniegšana,

X-Nett - slikts serviss, nepatiesas informācijas sniegšana,

Labdien! stāsts gaužām bēdīgs... pasūtījām preci no interneta veikala X-Net viss stāsts sākās ar to, ka prece atnāca bojāta, kurjers neatļāva preci atvērt lai apskatītu pirms saņemšanas , nu jau ir zināms ka tas ir interneta veikala X-net stingrs norādījums kurjerdienestam.
Atgriežot preci ari sākās kluso telefonu spēlēšana neviens neko nezin un neparko neatbild tikai cenšas visā vainot citus, zvanot operatoram mums tika apgalvots ka preci tiklīdz saņem no mums tā ved uz noliktavu Igaunijā kas protams arī bija meli!
istāstot situāciju ka prece jau ir pasūtīta citur un ka apmaksātā nauda ir nepieciešama šīs preces apmaksai tika solīts ka viss tiks risināts maksimāli ātri pat tika pieslēgta menedžere Anna (iespējams par vārdu ari ir samelots!)izrunājot ar Annu tika solīts ka lieta tiks at5risināta maksimāli ātri un man pārzvanīs dienas otrajā pusē starp 16:00 un 17:00,taču tas nenotika.
uzzvanīju pēc 17:00 pats uz mobilo tālruni, kuru atradu ja nemaldos Lursof pacēla klausuli meitene pēc balss līdzīga Annai un nodeva klausuli "savai priekšniecei" ar vārdiem parunā ar siem klientiem man viņi jau ir noriebušies), kura protams nestādījās priekšā un sāka apgalvot ka esot klausījusies telefona sarunu, kura notika starp mani un Annu un apgalvoja ka Anna nestrādājot Latvija, tikai kad pajautāju kāpēc tad Anna man zvanīja no Rīgā reģistrēta tālruņa tika mainīta sarunas tēma.
tā varētu turpināt gari un plaši jautājums ir tajā KĀ VAR TĀ MELOT KLIENTIEM? SKAISTI ! paldies neiesaku nevienam strādāt ar so interneta veikalu tiks pievienota velvviena sūdzība ar visam bojātajam preces bildēm

Labdien, kā Jums jau minēja klientu apkalpošanas daļas darbinieki, viss tiek risināts un nauda tiks atgriezta. Diemžēl, tā arī nesaņēmām no Jums rakstisku pretenziju par šo situāciju, kā lūdzām.

Ja rodas jebkādi citi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem pa telefonu 67651234 vai epastā - [slēpt]@xnet.lv