X-Holder Samsung Galaxy S3 i9300 Supreme Automašīnas turētājs (Mount Holder) - Bojāta prece

Šā gada 11.februārī Xnet veikalā plkst.18:00 iegādājos mobilo telefonu komplektā ar X-Holder Samsung Galaxy S3 i9300 Supreme Automašīnas turētājs (Mount Holder). Kamēr nokārtoju telefona mikro SIM maiņu un atgriezos mājās, pulkstenis jau bija pāri par 20:00. Izpakoju iegādātās mantas un diemžēl konstatēju, ka automašīnas telefona turētājam ir nolauzta viena kājiņa. Iepakojumā (slēgtā maisiņā) tās nebija. Secinājums - nav nolauzta trnsportēšanas reizē. Tūlīt otrās dienas rītā devos uz Xnet biroju - rezultātā saņēmu paskaidrojumu, ka pats to esmu nolauzis.. Iznāk, ka visu nakti esmu pūlējies to peciņu nolauzt.
Uzskatīju, ka preces kvalitāte ir jāpārbauda pārdevējam pirms izsniegšanas pircējam. Var jau būt, ka kļūdos.
Vēlos tikai vienu piebilst - Xnet manā personā zaudēja savu klientu. Un es personīgi visiem saviem paziņām rekomendēšu neizmantot interneta veikala Xnet pakalpojumus.

Ar cieņu Gundars Feizaks

Vajadzības gadījumā ar mani var sazināties pa tālruni - 29119203

G

G gundars041 13.02.2013

Visu cieņu interneta veikala Xnet kolektīvam!

Problēma tika atrisināta ātri. Diemžēl visu pirms tam sabojāja viena kolektīva biedra attieksme. Bet mūsu sarežģītajā dzīves situācijā tas ir jāsaprot. No kļūdām mēs visi mācamies un būsim piedodoši. Kā kādreiz ļoti vecā krievu multiplikācijā teica kaķis Leoplds - dzīvosim draudzīgi.

Ar cieņu Gundars Feizaks

Paldies par doto iespēju. Vēlreiz atvainojamies par starpgadījumu un priecāsimies apkalpot Jūsu veiktos pasūtījumus arī turpmāk!