www.sudzibas.lv www.zip.lv Čakarēšana

www.zip.lv - Čakarēšana

Šajā sludinājumu serverī absolūti nav iespējam atrast kaut ko jēdzīgu sadaļā "Darbs/Vajadzīgi". Šis serveris ir pilns ar piedāvājumiem piepelnīties internetā, nosūtīt izziņas, kļūt par izplatītāju un t.t. Ir tāda sajūta, itkā lasi spamu, mēģinot atrast vienu īstu vēstuli no 1000. Kāpēc zip.lv administrācija neseko līdz sludinājumu saturam? Portālā ss.lv arī pietiekoši piedāva visādus stulbumus, bet tur vismaz pastāv tendence tās dzēst...

Z Zzz 03.11.2008

Jap, www.zip.lv ir "īstā" vieta darba meklēšanai :) :) :)

C cilvēks 03.11.2008

Un kāpēc, lai www.zip.lv nebūtu īstā vieta, kur meklēt darbu? Tas taču arī ir sludinājumu serveris neskatoties ne uz ko! Un, vai tad mazums ir tādu cilvēku, kuri meklē darbu caur sludinājumiem? Būtu gan par ko Fair brīnīties!!!

Z Zzz 03.11.2008

Var jau arī sievu/vīru tur pameklēt, arī īstā vieta. Man jau nav žēl :) :) :)

C cilvēks 03.11.2008

Un...cilvēki arī caur sludinājumiem mēdz iepazīties, ja kas...:))

E ella 03.11.2008

Bet es atradu darbu caur sludinajumu! Tikai pati ielku visur kur vien var un ari zvanijos.

A Anna 03.11.2008

piedāvāju darbu klientu piesaistītājiem. alga neierobežoti liela - 10% no peļņas. piedāvājumā dažādas elektropreces. iesaisties!

D DnK 04.11.2008

Man arī ļoti nepatīk tā cilvēku piečakarēšana ar super algām, izplatīšanu un kaukādu sūdiņu tipa - strādā 10 minūtes - dabū 100 Ls...

S Santa 17.01.2009

Kāds cilvēks manā vārdā ir ielicis iepazīšanās sludinājumu! Kā es varu sazināties ar zip.lv administrāciju, lai izdzēstu šo sludinājumu!?!?

N Nils 02.08.2009

Kādi zip.lv adminiem motīvi būtu sargāt aitas no cirpējiem? Mazināt trafiku, apgrozījumu? Kur ir robeža godīgs/negodīgs piedāvājums? Cieta alga?

K k 24.08.2009

''Bezmaksas sludinājumu limits sasniegts!!
Tu esi ievietojis ZIP.lv jau 3 bezmaksas sludinājumus, un Tavs bezmaksas sludinājumu limits ir izsmelts. Lai publicētu šo sludinājumu, tas jāapmaksā vai arī jādzēš kāds no jau publicētajiem bezmaksas sludinājumiem, lai portālā būtu mazāk kā 3 bezmaksas sludinājumi. ''

tikai man nav neviena sludinājuma un tā -regulāri!!!

A Alla 27.09.2009

B BigAbc.lv 21.10.2009

Oktobra mēneša beigās(30.oktobrī) vērsies vaļā www.BigAbc.lv - tur varēs 100% par brīvu ievietot Neierobežotu skaitu sludinājumus līdz pat 2009.gada beigām Vairākās sadaļās vienlaicīgi.Jaudīgais Portāls strādās vienlaicīgi dažādās valstīs, kā rezultātā būs jāzin tikai viena adrese - BigAbc. Painformē Draugus - 30.oktobrī tiekamies www.BigAbc.lv ! ! ! !P.s.Attiecībā uz zip.lv, ss.lv, reklama.lv - gaumes un kvalitātes jautājums:))

B BigAbc.lv 21.10.2009

BigAbc.lv-100%Bezmaksas Sludinājumu Ievietošana Neierobežotā Daudzumā Visās Sadaļās tikai līdz 2009.gada 31.decembrim .Jaudīgais un Pilnīgi Savādāks Portāls www.BigAbc.lv būs „ēterā” jau šomēnes pēc pāris dienām-30.oktobrī.Jaudīgais Portāls būs pieejams Vienlaicīgi Dažādās Valstīs, Valodās. Jāzin Tikai Viena adrese- www.BigAbc.lv Painformē Draugus - 30.oktobrī tiekamies www.BigAbc.lv ! ! ! !P.s.Attiecībā uz zip.lv, ss.lv, reklama.lv – gaumes, pieraduma un kvalitātes jautājums:))

M manguss 10.10.2010

vai tad zip.lv ir adminstracija? Kaut kaa neizskataas, ja nem veraa kadas drausmas es tur redzeju 2009 gadaa sadalaa "iepazisanaas." Ka tik tur nebija- maukas utt.

Mario 28.02.2012

I am owner of company what deals as well with Real estate in Riga and I pay every day more of 40LS to Google for banners in all websites which uses ADS system.
SS.lv have bloked my Google advertisment only because want to get money directly from me and not from Google that is not paying so much!
Question is why ss.lv allowed banner of Google and after blocked client only because want to get money directly from client?
Only because I am in Latvia and for this reason I must accept any decision of this shit portal ss.lv?
Or other client jealous that my advertisment have so big success and visibility, called to ss.lv and asked to block my Google ADS?
If it is so, than it is more bad action of ss.lv!
SS.LV do not respect a client and want only get money with shit rules!
As I know, in Latvia internet have no rules but this is really too much!
I already speak with my manager of Google and they already started some actions for ss.lv to block ss.lv how user of ADS!

------------------------------------------------------------------------------------

Man pieder uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu Rīgā un es ik dienas maksāju vairāk kā 40Ls Google par baneriem visās mājas lapās, kas izmanto ADS sistēmu.
SS.lv nobloķēja manu Google reklāmu tikai tā dēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no manis, nevis no Google, kas nemaksā tik daudz!
Jautājums ir šāds – kāpēc SS.LV ielika baneri no Google un pēc tam nobloķēja klientu, tikai tādēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no klienta?
Tikai tādēļ, ka dzīvoju Lartvijā, man ir jāpieņem jebkurš lēmums, ko nosaka sūda SS.LV portāls?
Vai arī citi klienti ir skaudīgi, ka mana reklāma izvirzās pirmajās vietās un ir redzama biežāk, tādējādi, pieprasot ss.lv, lai nobloķē manu Google ADS?
Ja tas tiešām tā ir – tad ss.lv rīkojas tiešām pretīgi.!
Nerespektē klientu un vēlas iegūt naudu ar cūcīgiem noteikumiem.
Es zinu, ka Latvijā interneta izmantošanā nav nekādu noteikumu, taču šis ir par traku!