www.sudzibas.lv www.vpi.lv Krapsana, apkrapj cilvekus, iegust personas datus un izmanto pec saviem ieskatiem ka pasi velas!

www.vpi.lv - Krapsana, apkrapj cilvekus, iegust personas datus un izmanto pec saviem ieskatiem ka pasi velas!

Čau draugs,
Esmu Pievienojies lieliskā projektā, kurā vari piedalīties arī tu!

Protams, ja ir vēlme nopelnīt internetā.

Ir 2 līmeņi, 1. = Tavi uzaicinātie, 2. = Tevis uzaicināto cilvēku draugi.
Pelni no abiem līmeņiem , No 1. līmeņa 1.10EUR , par katru cilvēku, bet no 2. līmeņa saņem 10% no summas, par kuru viņš reģistrējas

Pievienojies :) : https://www.vpi.lv/?id=registreties&inv_id=11

Reģistrācija maksā 3.00EUR ( apmaksa ar SMS )!
Ieguldi 3.00EUR nopelni tik cik pats vēlies.

Tiklidz esi samaksajis nekas nenotiek, pec 2 dienam atnaca rekins kurs bija parterets ! un tiesi uz so sms apmaksu nauda vel bija pazudusi, nevis noradita summa!

[Domain]

[Whois]
Updated: 2016-10-08T11:12:27.298771+00:00

Atbilde no vpilv 02.11.2016

Labdien,

Vpi administrācija nekādā gadījumā nevar un neizmanto klientu datus.
Vienīgais kas ir pieejams: Vārs , Uzvārds, E-pasts, un šie dati netiek izpausti nedz trešajām personām nedz arī tiek izmantoti kur citur, gribētu arī uzsvērt, ka paroles pie reģistrācijas tiek saglabātas divās daļās un aizkodētas,ka pat administrācija tās nevar atšifrēt, gadījumā, ja datubāze tiek nopludināta un pie tās tiek trešās personas, klientu dati ir drošībā!

Runājot par maksas reģistrāciju - nauda nevar pazust un papildus pierēķinātas mistiskas summas, jo pie rēķina var tikt pierēķināta tikai un vienīgi summa kuru pats esat apmaksājis.

Cieņā,

www.vpi.lv administrācija.