www.viesumajas.lv - Neiesaku nevienam

Fiziska persona, kura uztur intermetā portālu www.viesumajas.lv un kurā viesu mājas un atpūtas vietas pašas publicē informāciju par sevi bez atlīdzības, un neveic uzmējdarbību un nav reģistrēta ne Uzņmeumu reģistrā, ne Valsts ieņēmumu dienestā, ne arī Ekonomikas ministrijas TATO. Izmaksas portāla uzturēšanai interneta arī nerodas. Reklāmas izmaksas portālam internetā arī nerodas. Un nekas netiek ne iegādāts portāla uzturēšans vajadzībām ne arī apmaksāts. Šī fiziskā persona nav nekuratrodama reģistrēta un neviens nezin tās vardu. Tas liek šaubīties un izskatās neuzticami un negodprātīgi, liekot domāt par krapnieciskām aktivitātēm un nolūkiem. Esiet uzmanīgi, izvēloties noslēpumainus un noslēgtus sadarbības partnerus, neuzticiet tiem savu vārdu, godu un naudas maku!

V viesunami 13.06.2015

Šī dīvainā un nepamatotā sūdzība tika saņemta no tūrisma aģentūras Aureum, jo par to tika veikts pamatots sūdzību ieraksts sakarā ar nesankcionētu spama sūtīšanu: http://www.sudzibas.lv/agentura-aureum-c40792.html
Viesumajas.lv neatbalsta nesankcionētu spama sūtīšanu un vērsīsies pret katru, kas ar to nodarbojas. Pat tad, ja atradīsies šādas aģentūras Aureum, kas pēc tam nepamatoti ķengāsies internetā.

Dīvaini šķiet tas, ka tūrisma aģentūra Aureum darbojas tūrisma nozarē un nezin ko nozīmē TATO datubāze. Tā ir tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datu bāze un tur reģistrējas tūrisma firmas nevis interneta mājas lapas.

Kāpēc ir šāds nepamatots ieraksts:
Pēc šīs sūdzības ieraksta atnāca "draudu vēstule" no aģentūras Auremu "mēs tevi sūdzēsim tiesā" uz ko mēs atbildējām, dariet to, jo nekā nepamatota šajā sūdzībā nav.
Tālāk atkal neapmierināta atbilde, jo mūs nevar šādi tukši blefi iespaidot - "gaidiet pavēsti no Cēsu iecirkņa", uz ko mēs atbildējām nosūtot viņiem Cēsu iecirkņa kontaktinfo, lai tās lietas viņiem virzās ātrāk uz priekšu, jo mums ir apnikuši tie viņu spama sūtījumi.
Tālāk atkal sapratuši, ka nevar mūs iebaidīt atraksta: "kā jūs sauc un dodiet savus rekvizītus" uz ko mēs atbildējām, ka nedosim, un tālāk jau sākās šīs fantāzijas ar VID un TATO draudējumiem, uz ko mēs atbildējām ar paskaidrojumu ko šīs iestādes nodarbojas, jo aģentūrai Aureum laikam nebija par to saprašana un lai to droši dara, jo mums viss ir godīgi un legāli, ko atzīs mūsu klienti atpūtas vietas.

Kas ir aģentūra Aureum?
Šis kometsants ir reģistrēts kā IK krievu laika mājas dzīvoklī Jelgavā un Facebook profilā kā atrašanās vietu norādījis meža vidu.
Vai var uzticēties aģentūrai Aureum, kas sūdzību portālos publicē neadekvātu un nepārbaudītu informāciju.

Aureum 15.06.2015

Portāls viesumajas.lv histēriski melo. Ka viss, kas tur ir atrodams. Patreklāmas apgalvojumi ir melīgi.

Aureum 15.06.2015

Aureumir daudzgadīga un pozitīva pieredze sadarbībā ar ārzemju kompānijam, cilvekiem, starptautiskā darba pieredze un starpvalstu attiecībās. Tas sniedzis pozitīvus rezultātus un ir nodibinajušās pozitīvas, draudzīgas un savstarpēji izdevīgas biznesa attiecības ardaudzam ārvakstu kompānijām, kas nav tikai saprašanās un mutiskas vienošanās līmenī, bet nostiprinātas ar noslēgtiem līgumiem. Ikviens interesents ir aicināts izmantot aģentūras Aureum pakalpojumus.

V viesunami 25.06.2015

Ikviens, kurš grib vēlas uzticēt savu naudu dzīvoklī reģistrētam un meža vidū norādītam darbonim.