www.sudzibas.lv www.urlas.lv personas apvainojumi,fašisms,saucieni pie kriminālām darbībām,saucieni pie vardarbības

www.urlas.lv - personas apvainojumi,fašisms,saucieni pie kriminālām darbībām,saucieni pie vardarbības

Saitē tiek apvainotas personas, ieliekot to fotografijas saite, un komentāros apvaonojot viņus.Saite ir saucieni par kriminālām darbībām-zaglis un slepkeva ir respekts.Saitē ieverojams fašisms un saucieni uz starpnacionālu vardarbību.

M Marga 04.03.2009

Laikam jau ir, bet nu internets ir tik plass, ka visus jau nenokers. Ir jau daudz arii taadu, ko mees ne redzam, ne dzirdam...

Mamma 04.03.2009

NU bet shito tachu redz!

E edgars 04.03.2009

nu ir tads saits kropliem, lai tak papriecājs, vismaz kāds saitiņš arī urlikiem kur viņi redz sevi un sev līdzīgos ;]]

Garaa nabagie.

Mamma 04.03.2009

Ceru ka tas saits aizveersies.

Mamma 05.03.2009

Vai tad naida kurinasana publiski interneta nav ar likumu sodama?

п попячтс 05.03.2009

īstais fašisms ir upyachka.ru - tur ir vispār komunistiskais terors.

Urlas.lv - ir vieta, kur paņirgt par gopņikiem, nevis tas, ko tu tur raksti.

Mamma 05.03.2009

Pfe cik daudz nejaucibas!

J Jolka 06.03.2009

jā baiga internet lapa!!! diez kas to ievietojis? mūsu pašu bāleliņi vai krievvalodīgie????

Mamma 06.03.2009

Nezinu bet saku just citas juutas pret krievvalodigiem.

L Latvietis 09.03.2009

Jau kuru reizi paarliecinos, ka latviesu tauta ir visstulbaakaa visaa pasaulee, iznemot dazus cilveekus . Vot juus man pasi varat pateikt, vai jums patiik dziivot sajaa bedree (Latvijaa) ? Viss, ko juus varat dariit, ir nirgaaties par krieviem ar teicieniem "Brauc uz savu Krieviju ! " Es jums varu uz to atbildeet - ja krieviem buutu taada iespeeja, vini aizbeegtu no sitaas bedres un nekad neatgrieztos .

Mamma 09.03.2009

Man patik dzivot Latvija. Es milu savu dzimteni, un man ir sapigi ja kads to sauc par bedri.Draugs tu nezini kas ir ista bedre- Sibirija ta ir bedre, bet tev to nesaprast.

L linda 09.03.2009

'Latviete', komentaaru par Sibiiriju varu apstriideet. Jo man pashai ir pazinas Anglijaa, kuriem radinieki dziivo Sibiirijaa. Tie angli katru pusgadu suutiija uz sibiiriju 200 ls lai paliidzeet nabagiem. Peec 5 gadiem izdomaaja apciemot radus. Izraadiijaas, ka lielaakaa dala iedziivotaaju tur dziivo labaak nekaa UK!!
Pr saitu varu pateikt tikai to, ka man pashai saits nepatiik, bet lai nu cilveeki papriecaajas. Nekaadu launumu tas saits nevienam nenodara.

A VI URLI STIDILIS BI! MALO TOGO CHTO OBZIVAJETE NI V CHOM NE POVINNIH LATISHEJ, TAK JESHO I PISHETE BEZGRAMOTNO!!!
Sidite vi na svojom sajte! nikto vas ne trogajet. A jesli odin individual virazil svojo vozmushenije po povodu sajta, eto ne znachit, chto nado obzivatj vseh!

K KIRA 09.03.2009

K TAKIM SAITAM = DISHU!
PLOHO 4TO PROSKAL'ZIVAET RASIZM, TAK KAK SAIT SOZDAN KAK NASMESHKA NAD GOPNIKAMI I BIDLOM, NEPONIMAJU ZA4EM RAZZHIGATJ TAKIE TEMI...?

Mamma 10.03.2009

Linda tu ko ?

L linda 10.03.2009

A ko es? Es tikai uzraxtiiju to, ko man pastaastiija draugi no UK. Pati Sibiirijaa nebiju. Bet man nav iemesla viniem neticeet. :-)

Vagons Komā 17.09.2020

Kur tad dzivojiet, SKOTIJĀ?

K kdjh 11.03.2009

...

S sha 13.03.2009

hehe tas saits jau domāts, lai pasmietos par urlām, bet nu atrodas tik šauras pierītes, kuriem šķiet, ka piedēvēt sev urlismu ir goda lieta.
ar putām uz lūpām aizstāv šamie tur tablešu rijējus, kuri mašīnas apzog utt.
regulāri apmeklēju to saitu, jo tur var labi ierēkt par cilvēku infantilismu.. brīžiem pat tos urlēnus vairs par infantiliem saukt negribas- vienk. žēl paliek muļķīšus, kuri neko labu dzīvē nav redzējuši un nekad neredzēs. BMW un uvazuha na rajoņe- tie ir viņu sapņu griesti. nōzēlojamie sīkie morālie kroplīši.

A AnonīmaisAlkoholiķis 13.03.2009

lapā tiek parādīts kādi cilvēki dzīvo arī latvijā. kādi jums var uzbrukt. cilvēki no kuriem jāizvairas

V vanja 22.03.2009

Tajas urlas ir tikai sestjorkas un abizeniji, maloletkas skolnieki, kas sevi uzskata par krutiem potsaniem, jo vinjiem ir pliks nodzits pauris un izstaipitas treninj bikses ar scvitram, galvenais ir iegrauzt semuskas piedirsta kapnju telpa un domasanas limenis ir lidz jaunam adidas treninj kostimam, tas ir izdomu kalngals, ko var gribet savdepija...Ja no urlam lasis, tad ja ir predjavas, naciet uz Dzirnavu 133, tur man ir klubs un es apmacu austrumu cinjam.Vrbut tas bus labak neka sedet na kortkax v podike.ja sam ruski i znaju za ziznj po panjatijam a jesli kto hocet somnevatsja prihodite pobazarim za temu