www.tuning.lv

"spoileri visiem auto, augsta kvalitaate" -tas ir firmas moto. HA. taisiija man tie puikas abus bamperus un sliekshnjus manai hondai. aarpraac kautkaads. bampa uzlika pieskruuveeta ar RUUSEEJOSHAAM skruuveem, pikam skruuves ielaistas kur pagadaas nevis vienaados attaalumus, cita skiibi, cita taisni. citu skruuveejot bampers iepliisis. prieksheejam bamperim pumpa vienaa malaa, lampu nevar ielikt. pakaljas bampers bij skiibs, bet tiem tak pohuj, neiztaisnoja, un taada pasha skiiba uzliku piskruuveeja. nu pilns komplekts vispaar. tagad 1 chaliits paartaisa. gribeeju nobildeet lai tauta redz kaa zemnieki no www.tuning.lv auto tuuno. rokas no dirsas laikam aug. haltursčiki hujeva.

M Martins 18.11.2006

Pilnīgi piekrītu! Nu nahuj tādus vajag XD

J jurijs 16.03.2007

piekriitu,lai nekkeras klaat tad vispaar,nevis huinjas taisa

P peteris 20.05.2007

normāli

N Normunds 18.06.2008

Neviens tak ar varu nespiezh braukt. Bet vajag tak KUR LEETAAK, peectam pashi briinaas un pukst! :)

S sandijs 28.03.2009

Musdienas nevajag atrunaties ar letumu-ja rokas aug no vienas vietas

G Guntis 19.03.2010

Ja nu kas - piedāvāju augstas kvalitātes bamperu u.c. stikla plastikas detaļu kopēšanu...