www.sudzibas.lv www.superloceklis.com Vai kaads ir izmantojis shiis lapas pakalpojumus

www.superloceklis.com - Vai kaads ir izmantojis shiis lapas pakalpojumus

Vai kaads ir izmantojis shiis lapas pakalpojumus, maksaajot tos 3ls, man taa izskataas peec kaarteejaas kraapsanas, jo jaasamaksaa 3ls un nav pat noraadiiti ne kontakti, ne kaadaa, veidaa kas un kur tiek palielinaats loceklis, turklaat rezultaati soliiti paaraak labi un tieku tureets nezinaa, lai tik paarskaitu 3ls.

L loceklis.com 20.01.2010

Nekas jau tur nav, to video bez maksas var nokachaat www.loceklis.com. Kartejaa krapshana. Puikinjs domaa nopelniit naudu ar kachaatu filmu par masturbaaciju.

A Arnis 22.01.2010

Man liekas, ka viss ir normaali, pakalpojumu sanjeemu. biju redzejis krievu saitos taadu, bet latviski labak patik. esmu latviets

J Janis 24.01.2010

Kas tev latvietim patika? Tas ka viss ir angļu valodā? 70 gadus filma...

S simms 24.01.2010

Kārtējie kompleksainie vīrieši, kuri domā, ka locekļa izmēram ir nozīme:))))))))))))
Nozīme ir tikai attieksmei:)

W www.maniaks.90.lv 27.01.2010

patiesība te:

E Edijs 29.01.2010

Video novilku, neteikšu ka tā ir baigā krāpšana. Diezgan pamācošs video, bet diezvai izdosies palielināt locekli tajos solītajos 10cm mēnesī. Pareizs uzturs un fiziskās nodarbības ietekmē locekļa izmēra maiņu minimāli, bet potenci uzlabo gan! Esmu uz sevis pārbaudījis.

S seksīgā 29.01.2010

Oi, puiši, mums-meitenēm jau dikten patik tie lielie locekļi, ta ka kačājiet filmas, mācaties un masējiet tos locekļus lielus un dūšīgus---tas viss atmaksāsies!!1