www.skill2thrill.com - naudu izkrapsana!

Te suta sms uz telefona numuru. Tavs pin ... ievadi so pin, lai apstiprinatu savu telefona numuru www.skill2thrill.com un ja kads vecs cilveks to izdara 3 ls nedela tiek izkrapti un es so pakalpojumu neieteiktu uzkerties es pats to nemeginaju! jo zinu ka var uzkerties!

B Baņkieris 25.07.2009

Pirms lietošanas vajag izlasīt lietošanas noteikumus!
Mēs esam pieraduši nelasīt, bet tikai spiest pogu "OK" un tad ceļam brēku, ka mūs krāpj! Ja jau pats esi lohs, tad sorry, uz tādiem lohiem arī šādi kantori dzīvo!
Jūs taču arī izmantotu citu lētticību un nezināšanu!?

D dumbots 27.07.2009

Nu nav tik vienkārši, tie lietošanas noteikumi ir lapas apakšā un blīvā sīkā tekstā un grūti saprotami, pie kam abonēšanas risinajums ir filigrāni nostrādāts, no sava mobilā nav jāsūta īsziņa, tā vietā viņi atsūta kodu, ko jāievada tajā lapā un tad tu jau saņem īsziņu, ka esi abonējies par 3Ls nedēļā.

Pat es uzķēros, lai gan neesmu riska grupā, labi ka numuram, ko tur ierakstīju nebija kredīts tik daudz lai viņi 1.5 Ls noņemtu, vismaz tik daudz man prāta pietika :) Dabūju vienīgi 0.05Ls iztērēt, lai atteiktos no viņu burvīgā pakalpojuma, tiesa teorētiski to var arī izdarīt pa e-pastu