www.sudzibas.lv www.skaiti.lv Slikts serviss, neprofesionala pieeja darbam

www.skaiti.lv - Slikts serviss, neprofesionala pieeja darbam

2018. G. 6. Aprīlī vienīgais šī uzņēmuma darbinieks, kā arī šī uzņēmuma īpašnieks vārdā ints atbrauca uz dzīvokli uzstādīt jaunu ūdens skaitītāju. Diemžēl šis darbinieks neprata noslēgt ūdenī dzīvoklī, un tā rezultātā notika stipra ūdens noplūde, kas sabojāja dzīvokļa grīdas. Kaut gan mājas lapā www.skaiti.lv ir rakstīts, ka meistars pats noslēdz ūdeni dzīvoklī pirms skaitītāja uzstādīšanas. Par savu darbu ints prasīja eur 33.00, ko mēs nedevām, jo darbs tika padarīts neprofesionāli, tas sabojāja nekustamo īpašumu. Skaitītājs bez pases nav derīgs, līdz ar to pēc 2 dienām sazinājāmies, lai samaksātu šos eur 33, un ints teica, ka iedos mums skaitītāja pasi (aktu) . Norunātajā dienā ints neieradās un skaitītāja pasi (aktu) neiedeva. Neiesaku izmantot šis kompānijas pakalpojumus.