www.sudzibas.lv www.simsim.lv Krimināla iestāde un apkalpošana

www.simsim.lv - Krimināla iestāde un apkalpošana

Krimināla iestāde, iesaku nemaz nemēģināt neko pasūtīt. Cenas un produktu klāsts ļoti pievilcīgi, tāpēc veicu pasūtījumu. Uzreiz saņēmu zvanu, ka pēc 2-3 dienām saņemšu preci. Pēc 3 dienām nesaņēmu, aizsūtīju e-pastu, un man atbildēja, ka prece kavējas, tomēr solīja piegādāt vēl 2-3 dienu laikā. Pagāja 2 nedēļas, preci nesaņēmu, zvanīju un sūtīju e-pastus, tomēr atbildes nesaņēmu. Zvanot katru/katru otro dienu, nākošo atbildi saņēmu ap ziemassvētkiem, ka prece vēlarvien kavējas, tomēr ir ziņas, ka drīz pienāks. Tā arī vēl līdz šim brīdim neviens nav man paziņojis vai prece būs un kad tā varētu būt. Man absolūti nav skaidra šādu tirgotāju motivācija šādi rīkoties, un tas liek pārdomāt priekšapmaksas/avansa lietderību un drošību interneta veikalos.

R Ringolds 17.12.2011

Esmu arī pasūtījis no šī veikala preci - Bluetooth ierīci - cena, bija pieņemama. Bet kvalitāte gan nav pieņemama.