www.sudzibas.lv www.salidzini.lv Reģistrēšanās

Atrisinātawww.salidzini.lv - Reģistrēšanās

Vēlējos piereģistrēt savu internetveikalu www.salidzini.lv, ļoti operatīvi atsūtīja linkus, kuri jāaizpilda un kad aizpildījām datus, atnāca e-past ar rēķinu un informāciju, ka veikals tiks pievienots www.salidzini.lv sistēmai 3 darba dienu laikā.
Naudu pārskaitīju jau pagājušo piektdien, bet nekas netika pieslēgts.
Sazvanīt nevienu nevar, jo oficiāli telefona numuri nekur nav reģistrēti, atradu caur citiem resursiem juridiskās adreses numuru un mob. numuru, kurus ar nevar sazvanīt, jo viens ieslēdz faksu, bet otrs taisa iezvanu tikai datoriem.
Uz e-pastu vairs neviens neatbil, nav nekadas informācijas, kur palikusi nauda.
E-pastos figurē viena persona Didzis kalējs, bet Uzņēmuma Consultans SIA reģistros tāda cilvēka vispār nav, bet ir Jevgenijs Kalējs valdes priekšsēdētājs, tai skaitā arī Latvijas Slimnīcu biedrības padomē un sazvanot šo cilvēku, viņš mani informēja, ka nodos info atbildīgajam, bet tā vai tā nekādu informāciju nesaņēmu.
Beigu beigās sanāk apburtais loks un savus līdzekļus esmu iesaldējis kaut kādā mistiskā organizācijā :(

Kaspars

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 03.06.2016

Uzņēmuma salidzini.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu..

Sazvanīt nevienu nevar, jo oficiāli telefona numuri nekur nav reģistrēti, atradu caur citiem resursiem juridiskās adreses numuru un mob. numuru, kurus ar nevar sazvanīt un neatgriež naudu.