www.sudzibas.lv www.realsdarbs.lv Kuriozs vai likumsakarība?

www.realsdarbs.lv - Kuriozs vai likumsakarība?

Pastāstīšu, kā man, www.reaslsdarbs.lv, šodien iekabināja, REĀLI!!!Piereģistrējos - pakalpojums 2, 50, citas īssziņas 0.08. Izskatīju darba piedāvājumus, kā jau visur .Šodien sāka man sūtīt īssziņas ar darba piedāvājumiem 1, 2, 3, 4..., labi, ka es laicīgi apjēdzos. Sūtu šiem īsziņu pietiek, STOP, tā stāv rakstīts mājas lapā. Un momentā zvanu LMT, lai uzzinātu savu rēķinu, kā tad 25.ls.Sapratu, ka katra atsūtītā īsziņa, tā saucamais pakalpojums, maksāja 2.50
Dienu iepriekš zvanīja, it kā sociālā aptauja.Pajautāja vienu jautājumu un ātri nometa klausuli.Tagad sapratu LOHATRONS. NEUZĶERIETIES!!!
Īstenībā rūpīgi izstrādāts.

M MansDarbs 09.12.2009

Jā, un Jūs domājāt ka LV ir pāri par 2000 darba piedāvājumu, aktīvo? Ka viņiem, kantorim, kas pat nav norādījis, kas par uzņēmumu, kuri pat nav nevienā top 100, par kuriem neviens reāli darbojošs personāla atlases un darbā iekārtošanas uzņēmums nezin. Dīvaini jau ir, ka vēl joprojām atrodas cilvēki, kuri tieši meklē LOHATRONUS, ko tad nevar ieiet kādā reitingu lapā un paskatīties nopietnus uzņēmumus, un domājat, ka pa 2, 5 lati jums iedos darbu? Nesmīdiniet pasauli, cenas ir patiesībā reiz 10, ja darbā iekārtotāji.

Cik noprotams šie ir paņēmuši citu portālu sludinājumus, tipa postējuši:))), ja tā ir un redz mūsu sludinājumu, ziņojiet uz e-pastu, noteikti dosimies parunāties ar vainīgajiem.

S sergej 14.12.2009

zdrastvujte vi mne predlazili rabotu gruzcikom

L ligitapilte 15.12.2009

Vēlos apskatīt 'Jūsu piedāvāto darba piedāvājumu

B bachita 18.12.2009

ta ir krapsanas, es ar tani lapa pierakstijos, bet nekur neesmu ieķeksejis, laij man suta sms, bet ne, nak viens pec otra, beigas saku domat, kad tik nesanak maksat pa tam sms, pazvaniju uz tele2, vinji pateica, ka sitas nummurs varetu but maksas sms, tad zvaniju uz 1188, tur pateica, ka tani lapa pa maksu nav nekas rakstits, bet kautkados sudzibas ir minets, ka ir, ka kats sms var maksat pat 2.50Ls

B Bucis 18.12.2009

Jā, man māsai tieši tas pats... es tik nesaprotu, kā atrodas tādi kretīni... jāpaziņo kādam TV raidījumam, vismaz lielu pazoru pa visu LV jāuztaisa... savādāk - kas zin, cik cilvēkiem šitā nauda vēl tiks izzagta... cilvēkiem tā jau darba nav, tāpēc viņi ir gatavi uz visu, bet nu ne jau šitādā veidā... lopi tādi...

E Edmunds 22.12.2009

Bezdarbnieku laupītāji! Gribi palikt bez telefona, registrejies realsdarbs lv!

L Lauris 22.12.2009

Man ir līdzīga problēma ar superuzbāzīgām mājaslapām, kas izlēc 300 reizes dienā, viņi slēpj savus rekvizītus, un operātori met nost klausuli, es šos krāpniekus sūdzēšu tiesā, bez tam viņi ne tikai neatbild uz viņu kontaktos nosūtītajiem lūgumiem, viņi šos lūgumus pārsūta citiem tādiem pašiem nelaimīgajiem kā es, es neesmu pasūtījis viņu pakalpojumus, ar kuriem viņi "laimīgajiem" lietotājiem par iespēju nolādēt mūziku telefonā plēš 3 Ls nedēļā pie telefona rēķina, mana problēma saistīta ar viņu mājaslapu izlēkšanu, pašlaik esmu atradis 5 cilvēkus kam ir līdzīga rakstura problēma, tāpēc, ja kādam šīs lapas krīt uz nerviem lūdzu rakstiet man [slēpt]@multiboss.com, esmu jurists un nopietni apsveru iespēju šādu pakalpojumu sniedzējus iesūdzēt tiesā

uzbāzīgās lapas:

J Jevgenijs 04.01.2010

Es piedavaju apvienoties un ietesat vinus vismaz un zinot ari tv programmai un citam instantem.
Vini krapj cilveku, ar to ka ievieto nepareizo informaciju, kas patiesiba neatbilas istenibai.
Rakstiet epasta, parunasim sikak

M Modris 06.01.2010

Jā Reāls Darbs.lv ir vistīrākā krāpšana.Man atnāca visas īsziņas pa 2, 50 bet neviena neatbilda viņu rakstītajiem noteikumiem-"pa 2, 50 ir ekskluzīva iespēja saņemt īsziņas ar jaunām vakancēm, pirms tās parādās saitā." Visas vakances bija vecas, kur sen jau bija pieņemti darbā cilvēki, un tās pašas bija ņemtas no citiem darba piedāvājumu portāliem.Vēl man atnāca vairāki tel. ar darba biržām, kas nu nekādi neatbilst"ekskluzīvām vakancēm".Kur pie mums ir tādi likumi, ka var ņemt naudu bet pakalpojums nav jāsniedz?Es vēl paspēju nokopēt viņu noteikumus 15.12.2009., kas tagad nez kāpēc ir savādāki un papildināti.Laikam tomēr tā lieta nav tik tīra!Gribētos zināt vai kāds caur šo saitu ir dabūjis JEBKĀDU darbu?Te ož pēc krimināllietas, jo viņu noteikumi, reāli, neatbilst viņu darbībām, meli!

N Normunds 12.01.2010

neko jaunu es neuzrakstīšu, jo krāpniecības pazīmes līdzīgas kā jau te rakstīja pārējie. Vai kāds nevar pateikt to mērgļu reālo atrašanos adresi. Līdaku ielā 1 ir tikai juridiskā adrese.

R Regina 07.02.2010

Jā, man arī liekas, ka vajag kaut ko darīt! Tos neliešus vajag dabūt rokā un sūdzēt tiesā! Man arī izkrāpa Ls 15. -neesmu viņu saitā reģistrējusies, tikai īsziņas saņēmu. Kā lai to pārtrauc? Abi saiti ir ciet-gan www.realsdarbs.lv gan www.MGKA.lv

D Dainis 10.02.2010

Afiget..Atnaca izina no Tele2 ka limits jau gandriz 89% izlietots..tas sanaca 40ls..Par to ka iegaju visasvakances.lv izvelejos vakansi, bet lai to apskatit skaidrak man uzreiz biedavaja atro registraciju lai apskatit so sludinajumu..Nu padomaju del viena sludinajuma nau zel..registrejos..Un apskatiju vakanci nu karoc nepatika jo uz ss.lv tas visu var apskatin naxalavu..nu karoc aizmirsu par to lietu..Bet pagaja pus diena ka man uz telefonu saka birst nezeliga atruma sms ..nu es afigel 10 pec kartas gandriz visas vienadas..nu ta 3 dienas man sutija kamer(paso laiku nevareja ienakt portala). Tele2 neatsutija izzinu par maksu..es saku operativi meklet so saitu..bet tas uz bridi ir atslekts un telefons ar..Karoc es afigell..tele2 man uzreiz piedavaja maksas pakalpojumu lai bloketu paaukstinatu izzinu piegadi..Ko darit??? Zvaniju Kriminal policija vini saka ka jaraksta iesniekumu..Mos varat piedavat kautko citu..Bet reali negribas maksat jo nau darba nau naudas..un daudz paradu...RealsDarbs.lv tas ir tas pats Ka visasvakances.lv telefoni un adreses sakrit 20335449 un adreses ari Sia MGKA Lidaku iela Riga, vienu saitu jau isledza..Jabrauc un jakier to nelieti..gribas vinam zobus issist..Karoc biju Policija..Pateica ka nau tolks rakstit iesniegumu..Jo itka vis ir likumigi..Vel pateica ka pats esi vainigs ka nepamaniji kur atrodas noteikumu sadala...Nezinu ko darit..Razveli kak malenkava..Vajag begt no Latvijas...Man liekas ka Tele2 operatoram ir izdeviki turet tadus krapniekus..laba pelna sanak..Rakstiju ari BezTabu televizija ari klusse...Znacit vis OK..