www.sudzibas.lv www.orangelife.lv Par eksursiju 21.07 -28.07. Saulainā Itālija

www.orangelife.lv - Par eksursiju 21.07 -28.07. Saulainā Itālija

Es nezinu kā rīkoties. Pirms diviem mēnešiem nopirku ceļojumu uz Saulaino Itāliju no 21.07 -28.07.2012. sadarbībā ar orangelife.lv. Bet jo izbraukšanas diena nāk tuvāk, jo viss kļūst neskaidrāk...šodien viņi zvana un paziņo, ka brauciens tiek dažas dienas pārcelts..Man, kā darba cilvēkam, tas nozīmē, ka papildus jāizmanto vēl dažas dienas uz pašas rēķina...Arī par viesnīcām nevar sniegt nekādu informāciju - kur nakšņojam, sola, kad kaut kad paziņos..a kad tas būs, kad es sēdēšu autobusā un nevarēs vairs saplānot ceļojumā esošo brīvo dienu....( vispār šajā portālā par šo firmu palasot, visas ceļojumu atcelšanas sākas ar šādām te atrunām...)Vai te ir kāds, kurš arī pieteicies uz šo ekskursiju? Ko jums teica par brauciena pārcelšanu? Mani informēja, ka tas tāpēc, lai neesot pie plus 40 grādiem jābrauc autobusā..bet autobusam teorētiski jābūt ar kondicionieri..kaut kas te nav īsti kā vajag......

E eliotta 19.07.2012

Tak viņi ir konkrēts meļu kantoris un nekas vairāk. Neviena eksukrsija vēl nav notikusi. Varbūt 1. Bet tāpati esot bijusi drausmīga, visu ceļu grupas vadītāja esot čīkstējusi un runājusi tikai krieviski! Viesnīcas esot beigās iedotas citas, sliktākas utt.
Takā nemaz neķer kreņķi, jo tu esi kārtējā, kuri ir iekritusi uz to kropļu uzņēmumu.
Iesaku jau tagad sākt domāt, ko darīsi atvaļinājuma laikā, jo ceļojums nenotiks.
arī es iegādājos uz augustu, bet jau tagad plānoju, ka došos kaut kur citur, jo zinu, ka ar šo firmu nekur neaizbraukšu. Vienkārši gribu, lai paši atceļ, lai naudu dabūj 100% apmērā. Un lai viņi daudz nečiepst, jo nauda būs jāatgriež.
Vakardien nosūtīju vēstuli tautas balsij. Ja kāds vēl to izdarītu, varbūt arī ciņi palīdzētu! Pamēģini tu, jo tev vismaz ir reāla situācija, ka tas tiek atcelts.
Reāli viņiem caur tiesu vajadzētu piedzīt morālās kompensācijas, jo cilvēki rēkinās ar savu laiku, atvaļinājumu un tie brutāli čakarētu.

S susurmamma 19.07.2012

Nu ja izlasīju par to, ka +40 grados nevar braukt, tas ir kaut kads sviests, vairākas reizes esmu bijusi Ungārijā un +40, tas ir OK, lai ceļotu, vispār nesaprotu kapēc nevar atsūtīt līgumu, jo tur jau var paredzēt, ka nesavācot pietiekamu skaitu ceļotāju, brauciens atceļās utt. Jau veselu nedēļu esmu uz adatām, jo braucienam nopirkām kuponus visa ģimene, nekāda garantija. Patērētaju aizsardzības biedrībā teica, ka ļoti daudzi ceļojumi nošīs firmas atceļas.

L la82 19.07.2012

Jūs neesiet nopirkušas biļetes uz šo braucienu? Jūtu, ka jāsāk meklēt kompanjoni :)

S susurmamma 19.07.2012

Ne es esmu nopirkusi kuponus uz Krimu, bet firma ir ļoti nenopietna, jo pēc būtības, firma pati būtu ieinteresēta noslēgt līgumu un kapēc ceļojuma datumi ir jāpārceļ arī nav skaidrs

L la82 19.07.2012

Skaidrs. Man par to firmu ir tāds viedoklis, ka melo acīs skatīdamies un ausīs liedami ķīseli! Biju jpie šiem vairākas reizes, bet mierina un saka, ka viss ir ok..bet nupat zvana atkal un paziņo, ka esot salūzis autobuss ar kondicionieri un tagad no 43 cilvēkiem jaunajā busā varot braukt tikai 40..jautā vai es nevēlos braukt augusta mēnesī...bez komentāriem...

S susurmamma 19.07.2012

Cerēju līdz pēdējam, ka varbūt tomēr man paveiksies, laikam jau arī es nekur šogad nebraukšu. Bet kāda bija Jūsu atbilde, es droši vien būtu kategoriski pret, vai tiešām nevar dabūt autobusu ar 43 vietām es konkrēti zinu, kādas pār 10 firmas, kur var īrēt lielos busus

Z zemenux 22.07.2012

Nu es un vēl 3 cilvēki ar no šīs firmas nopirkām kuponus uz Saulaino Itāliju no 21.07 -28.07.2012.
Datumi pārcēlās, minēja iemeslu, ka tas tāpēc, lai cilvēkiem no laukiem būtu vienkāršāk ierasties uz autobusu... nu nezzz...
Biju kompānijā uz vietas, meitenīte smaidīga kā saulīte lēja medu uz visām pusēm. :)
Līdz autobusam atlikušas dažas stundas, atsūtīja sms ar autobusa numuru...
Dzīvosim redzēsim...

S susurmamma 22.07.2012

Nu tāpēc vien jau mani šī firma biedē. Tad, kad liek piedāvājumu mājas lapā, jau domājam par lauku cilvēkiem un piedodiet, kur mums ir tādi lauki, lai mēs netiktu uz Rīgu tad, kad vajag. Arī es esmu no laukiem, man ceļojums paredzēts 0.00, nu nav problēmu

F Flips 22.07.2012

zemenux dod zinu ka gaja :) kads autobuss un vai vispar brauciens notiek :)

W windfreak 22.07.2012

Dobrij denj!!! Mnogie iz vas rugajut etot portal, ja toljko vernulasj s Varshavi .Nichego krome polozhiteljnigo otzova skazatj ne mogu.Horoshij avtobuss, dushevnja i znajuschaja svoe delo rukovoditelj gruppi, i vse eto za takie smeshnie denjgi!!!

R retro 03.08.2012

Labdien!
Februārī biju Varšavā. Viss bija jauki, izņemot to, ka ārā bija ļoti auksti :). Žēl, ka citiem tā sanācis, žēl arī firmu. Konkurenti, konkurenti...
Starp citu, par tik mazu naudiņu nevar vēlēties super viesnīcas. Tās visas būs hosteļtipa.. Un ar naktīm autobusā arī jārēķinās.

S susurmamma 03.08.2012

Es būtu ar mieru rēķināties da jeb ar ko, bet neviens jau nekur nemaz netaisās vest

R retro 03.08.2012

Žēl.. Tiešām nekur netikāt?
Es laikam kādu citu komentāru ar žēlabām par neērtībām izlasīju un iepriekš komentēju.
Vai naudu atpakaļ atdeva vai vismaz sola?

X xavierx 14.08.2012

Vai kādam ir brauciens uz Vīni 22. augustā? Vai ir kāda informācija par to, vai brauciens notiks? Neviens no orangelife telefoniem neatbild. Ja jums ir kāda informācija, lūdzu rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv.
Есть ли у кого-нибудь информация о поездке в Вену 22 августа? Состоится ли? Телефоны orangelife отключены. Пишите пожалуйста на [slēpt]@inbox.lv

S susurmamma 14.08.2012

Nu mīļie atveriet apollo.lv, tur ir rakstiņš par šo kantori un ir tel. nr. uz kuriem jāzvana, lai dabūtu savu naudiņu atpakaļ

S susurmamma 14.08.2012

Šodien skatieties panorāmu, būs sižets un atbildes uz mūsu jautājumiem