www.sudzibas.lv www.nosutiziedus.lv apkalpošanas kvalitāte

www.nosutiziedus.lv - apkalpošanas kvalitāte

Vēlos dalīties ar Jums ar savu pieredzi. Biju pasūtījusi šajā firmā ziedus un torti ar piegādi. Ceru, ka izlasot šo sūdzību, Jūs nekad neizmantosiet nosutiziedus.lv pakalpojums, jo:
1. Kurjers atbrauca stundu ātrāk, nekā bijām sarunājuši, kas sabojāja pārsteigumu.
2. Biju pasūtījusi vienu buketi, bet atveda pavisam citu, daudz lētāku. Protams, par to uzzināju vēlāk, sazinoties ar cilvēku, kuram bija domāts pārsteigums.
3. Tas pats notika arī ar torti - pasūtīju vienu, atveda otru.
Visu var saprast - pēkšņi nestrādā neviens veikals un visā Rīgā nevar atrast nepieciešamus ziedus. Bet negaidiet, ka kāds Jums par to paziņos. Nauda taču jau samaksāta - priecājieties par to, ko atveda!

D

M missey 27.01.2013

Pati tiku arī apkrāpta. Pasūtīju uz 25.dec (jo mājaslapā teikts, ka pieved arī svētku dienās), un divreiz precizēju pasūtījuma datumu un man to apstiprināja. Kad nekas netika saņemts, es, kā minēts iepriekšējās sūdzībās, sazinājos ar to Zvirgzdiņu. Tas man saka, ka ziemassvētkos tie neko nepiegādājot un tagad veselu mēnesi gumiju stiepj un naudu neatdod, jo redz "viņu firmai nav LIEKAS naudas apgrozībā". Kaut kāds murgs. Bet es tā vienkārši nelikšos mierā. Sasūtīšu visiem viņa draugiem un citiem brīdinājumus, lai nelieto to krāpnieku firmu, kā arī sūdzēšos ptac. Novedīšu viņu līdz baltajam krītiņam, lai zina, ka secen viņam tā viss neies!

S sanjasan 18.05.2013

Arī pasūtīju ziedus no šīs firmas, ziedi netika piegādāti laikā. Tas ir viņi nebija atvesti vispār. Tagad zvanos uz viņu norādītiem numuriem - no 2, viens strādā. Uzrakstīju e-pastu. Ja nesniegs atbildi, apsvēru domu griezties policijā.