www.sudzibas.lv www.lelle.lv NEKVALITATĪVAS PRECES, NAUDU NEATGRIEŽ

www.lelle.lv - NEKVALITATĪVAS PRECES, NAUDU NEATGRIEŽ

Pasūtīju meitai dāvanai dažādu rotaļlietu komplektu, apmaksāju, norādītajā dienā gaidīju pasūtījumu, jo bija paredzēts kā pārsteigums, kad jau tuvojās uz vakaru, gaidīju bet nekā, sazvanīt arī nebija iespējams. Daļu preču saņēmu ar 4 dienu kavēšanos, bet par otro daļu nesņemto preču joprojām neesmu saņēmusi atpakaļ naudu.

V ValdaP 02.12.2010

Mēs iepirkāmies šajā veikalā vairākas reizes, visu saskaņo, ja nav kādas preces piedāvā līdzīgu. Pozitīvas atsauksmes.

K kriksis 11.01.2011

kkā negribas ticēt. es pasūtīju no rīta, pēcpusdienā man zvanīja viņu cilvēks, lai apstiprinātu pasūtījumu un jau nākamajā dienā saņēmu preci. maksāju saņemot. viss bija kā nākas

M Meitene 06.06.2011

Es gan varu piekrist... iesmērēja salūzušu mantiņu :(

V Vilnis 06.01.2012

Man arī pārdeva pietiekami dārgu spēli kura nebija pilnībā nokomplektēta! It kā pats vainīgs, ka nesaglabāju čeku, bet sorry, cik veikali Latvijā tirgo tieši šādu firmu ražotu produkciju?! Laikam pašiem kauns par šīs produkcijas kvalitāti, ja prasa vēl čeku uzrādīt! Informācijai- iepirkos pirms jaunā gada visiem bērniem dāvanas (gan saviem, gan radu bērniem) un vēl plus saviem bērniem dāvanas vārda dienā un dzimenītē (tieši sagadījušās ap jauno gadu) apmēram 100, - LVL apmērā.Visām mantām it kā nekādu problēmu, tikai vienai pietrūka daži spēļu kauliņi. Man atteica papildināt līdz komplektam!!! Vairs tur bērniem mantas nepirkšu!!!

J janis_Riga 18.06.2012

Tā jau ir čeks jāsaglabā. Jebkurā veikalā tev prasīs čeku. Nopērc kaut ko kaut kur un mēģini aiznest samainīt, ja nav čeku, neko tev neviens nesamainīs. Ja ir čeks tad jau visu var sarunāt. Vajadzēja meklēt tālāk taisnību, prasīt 'veikala vadītāju, jeb dabūt ofisa telefonu, gan jau šie būtu palīdzējuši atrisināt tavu problēmu. Cik es iepērkos šitajos veikalos- man nekādu problēmu. Un ja kaut, kas atgadās tad dodos uz bodi un atrisinu. Lai veicās...