www.sudzibas.lv www.ifun.lv www.ifun.lv - Muļķu loma!

www.ifun.lv - www.ifun.lv - Muļķu loma!

Sveiki visapkārt! Ies runa par Counter-Strike 1.6 projektu Ifun.lv.
Viss butu labi, ja vien šī projekta administrācija domātu ari ar savu galvu, nevis tikai cerētu uz mums, spēlētājiem.. Jo kaut kā jau apriebies visu laiku ziedot, lai projektiņš nenomirst. Sākuma administrācija ir samainījusies, nevarēja sadalīt naudu un varu sava starpa.. Tagad nepagāja daži mēneši, kad nav par ko samaksāt servera uzturēšanu.. Cūcība. Katru mēnesi iegādājoties kādu no pakalpojumiem, nevar zināt, kur tā nauda aiziet.. Vaino sms servisa piegādātāju, kad šīs it kā nemaksā... īstenība nauda jau ir notriekta citur, un spēlētāji tiek turēti muļķu loma.. Tad nu iesaku padomāt, vai ir vērts uzturēties šajā izklaides vietnē.. Kur nu vel iegādāties maksas pakalpojumus.. Projekta vadītāji, izrādās mazgadīgie puišeļi.. Tad varbūt prasāt palīdzību no saviem senčiem, nevis visu laiku no spēlētājiem, kuriem tā jau nav liekas naudas, lai atrisinātu visu laiku Jusu problēmas!

D Daniels 10.05.2011

Nu ja katru dienu pasūtīt servera boosterus no Setti par 1.50 Ls dienā, kur tad te nauda bus ar ko maksāt! :D
Vispār kaut kāds FAKE projekts, ar nozagtam idejām no NAKEN.LV.

E EGA 10.05.2011

Tev neviens neliedz seit uztureties, taka vari savu ar savu jelo tekstu iet ieskrieties! Ouu puika sasniedzis 18gadus, un vins jau sevi uzskata par lielu viru, saucot citus par mazgadigiem puiseliem vau ists vecis.

M MTense 10.05.2011

Kur tev kaut kas ir zagts no NAKEN.LV? Tu neesi kaut kāds apdauzīts?
Tev vienkārši skauž, ka iFun projektam ir labākie serveri Latvijā!

E Effective 10.05.2011

Es esmu viens no projekta administratoriem, un tiešām zinu, ka SIA "NETPOINT" no sms iegūto naudu nav iznaksājis nevienam klientam. Zināms no drošiem avotiem.
Pietam, līdzīpašnieks mums nesamaksāja, tāpēc nevaram nosegt hostinga izdevumus.

Par to naken man nāk smiekli! mēs viņiem web agrāk taisījām, tagad man liekas, ka viņš kā tāds vispār neeksistē, un vēl, parādi kura ideja ir no naken...
SMS booster pasūtam no savas kabatas, bet tagad tas nav izdevīgi uz 1 dienu.

Cerams ka atbildēju uz visiem gudrajiem tekstiem kas te rakstīti

I Ivars 10.05.2011

Effective: Lūgums nejaukt .net un .lv, oriģināls ir un vienīgi paliek .lv, un webs no Jusu puses netika taisīts. Tas tika taisīts ar profesionālu grafiķi un koderi, jo īsto nakenu pazīstu jau ne pirmo gadu, tas ir sācis savu darbību kopš 2006 gada, kad Jus zaļknābji, vel bijāt pamperos. Darbību tas ir pārtraucis dēļ otra projekta īpašnieka, hostinga un datucentra faktoriem. Cik zināms, Maija jeb Junija tas atgriežas. Idejas ir uz rokas skaitāmas, kam vajag, tie zin.

Ar raksta autoru pilnība piekrītu.
Ir jādomā ari pašiem, nevis slaucīt mazos, kam naudu dod skolas pusdienām.

č Čalis from Bagem 10.05.2011

Jeb*l kāds te teica "labākie serveri Latvija" ? Beidzat smīdināt. Bļe vispār šādus kroplīgus administratorus ir jākarina aiz pautiem, kas te mēģin karināt savai tautai makaronus. Man kaukaa pofig, jo neesu bijis tajā salašņu toreizēja shame un tagadēja ifun, bet nu nevarēju atturēties ko izteikt. Tiešam vienīgais war3 un netikai serveri, bija nakenam.lv, nekur kas labāks nav bijis un nebus, kamēr citi idioti mēģinās kopēt un zagt idejas no viņiem, jo tak pašiem prāta nav, ko savu realizēt. Sūdīgi kad tas pazuda, bet skatos kad kāds iepriecināja. Ar nepacietību gaidīšu atpakaļ nakenu, vismaz bus vieta, kur tiešam var reāli izjust, kas ir extra fun servaki.

D Daniels 11.05.2011

Amorāli. To naudu, kuru Jus tērējāt servera reklāmai, labāk butu pataupījuši melnai dienai, lai samaksāt par kasti. Jo cik zinu, tas nes pārsvara tikai ārzemniekus, kuri tikai piegružo visu. Ja projekts tiešam ir labs, tam reklāma nav vajadzīga, to darbi runās paši par sevi. Cilvēki ienāk, iepazīst un aiziet. Tā kā nekāda reklāma te nelīdzēs. Viss ir atkarīgs no tā, kāds darbs ir ielikts, kāda administrācija un to attieksme pret savu tautu. Runājot par Netpointu, pēdējo laiku ar to vispār darās brīnum lietas, tas paliek vien nestabilāks, sajuta rodas, kad drīz aizklapēs ciet to firmu.

L Lašara 11.05.2011

Nākat uz CGames.lv ;D!

N Nozhelojami 09.08.2011

Un atkal viņi mums ubago naudu servera uzturēšanai. Tagad laikam sistemātiski tautai bus piespied kārta jāmaksā, ar draudiem par to, kad projekts mirs..
Sparky, tu jau esi nolaidis zemāk par zāli.. vnk vāks.

D Dex 09.11.2011

Nac uz pilnigi bezmaksas projektu bez nekadiem ziedojumiem. Bezmaksas ACC, VIP un ta talak.

Serveris strada Kopš 2006 gada!

A Acmezyk 03.06.2012

Не ну скажу так !! тот кто писал эту ебул*у !! ты воше понел что ты пишеш ? мм? я вот на этом проекте уже не 1 год сижу я всё знаю про главнова админа это 1 !! 2 серверу нужен постоянный донат чтобы от дышал !! и не завивит всё от Гл. Админа "Он работает ? спрсите у него самово? " если нет то вы сразуже всё поймёте для чего SMS SHOP! и т.д прочая фигня !! елси бы ты попался бы мне на глаза ябы тебе все ноги-руки переломалбы но смысл от этого если ты как 10 летний ребёнок пише такой фуфел Оо !! Удачи в дольнейшем дурачёк ;)

A Acmezyk 03.06.2012

да ну ты умный чувак на дату посмотри Оо :DD :DD год назат ! ЛОООООЛ