www.icelotto.com - Krāpšana

Labdien, nekad nereģistrējiet šeit savas kredītkartes vai parastās kartes www.icelotto.com.
Principā nekādas veida darbības neveiciet, tas viss ir Fake un no Jūsu kreditkartēm tiek noņemta visa nauda un ja arī kaut ko vinnēsiet, tad tā pat naudu neatgūsiet.

www.icelotto.com

Varbūtās kādam ir kāds info kur vispār ir iespējams sūdzēties par šādām veida darbībām ???

O Oksis 23.06.2016

Sveiks. Ari es esmu kritusi icelotto nezelastiba un no konta ir "nosperti" 250 eiro. Vai tu meginaji sazinaties ar savu banku un pasiem icelotto parstavjiem?

Icelotto nepārtraukti zvana, vairākas reizes nedēļa, paskaidroju, ka nevēlos neko no viņiem saņemt, zvana no cita nr.

K Kastanis 23.03.2017

Čau!Ice Lotto tiku spēlējis pirms pusgada.Tā ir taisnība,labāk vispār neskatieties tajā virzienā.Nezinu protams,kas to mīklaino kantori vada,bet tur ir liels bardaks:vēl vakar intereses pēc biju iegājis,jo pazvanīja kārtējā pārstāve.Nekas nav mainījies,piemēram slīdošajā ailē-jaunākie laimētāji,figurē tie paši vārdi,kas pirms pusgada un agrāk,varu gandrīz no galvas nosaukt.Daudz visādu nianšu,''kompānija'' krietnu laiku ir melnajā sarakstā.Ļoti daudz
pretenziju pret viņiem ir izlasāms www.lotorevizor.com.Tur viss paliek vēl skaidrāks.Viņu vienīgais glābiņš pagaidām ir tie,kurus tie vēl nav paspējuši apčakarēt.Lūdzu brīdiniet visus,kas par tiem ieminas,lai tur galvu nebāž!