www.i-net.lv

Skazite pozalyista,,kto nibyd polzyetsa yslygami provaidera i-net ?''Zivem v Kengaragse,xotim podklju4it internet,kakoi ly4we?

K

N normis 10.10.2007

Norm?ls provaiders. Lietoja mans bralis, kad ?r?ja dz?vokli Doles rajon?. Piesl?gums bija par 15 Ls, bet maks?jot 3 m?ne?us uz priek?u san?ca drusku l?t?k.

J JanKa 17.03.2010

i-net.lv ja polzavaju net narmalnij mni vjo ustraivait ja savietuvaju padklushata

J janis 15.06.2010

tikko pieslēdzu I-net, pa 10Ls mēnesī, serviss apmierina (katra problēma tiek risināta induviduļi, uzreiz kā uzzvanīju- meistars bija klāt). paņēmu uz nenoteiktu laiku pa 10Ls mēnesī, kad gribēšu atteikšos un viss... tādā ziņā ir ok, jo visur prasa uzreiz bezmazvai 2 gadu līgumus utml.. pagaidām sūdzību nav

V vr4 12.07.2013

Uz e-pastiem neatbild, zvanot uz telefonu, nekādas reakcijas - tā arī pateica - e-pastus nelasot. Pa kluso pārslēdza no 100 Mb/s uz 10 Mb/s... Mājas lapa "izstrādes procesā"... Vārdu sakot knapi elpo kantoris, a varbūt arī neelpo.