www.hypershop.lv

moj sovet prostoj-prosto ne pokupajte u nih ni4ego!!!!Ja ne skandalnij klient,ja hotela po horoshemu,no menja prosto kinuli.Prodali kontrfaktnij telefon i obvinili menja v polomki.Telefon otrabotal 1 nedelju.Pricehm telefon stoil 549.00 LVL.

J

H hypershop.lv 12.07.2013

Labdien,

2013 gadā no www.nic.lv mēs nopirkām domēnu www.hypershop.lv un izveidojām e-veikalu. Diemžēl par iepriekšējā domēna īpašnieka "grēkiem" neko nezinājām. Mēs vispār nezinājām, ka šāds veikals kādreiz ir eksistējis. Varam piedāvāt apkrāptajam klientam labu atlaidi jebkuram pirkumam kā kompensāciju par iepriekšējā domēna īpašnieka grēkiem.
Mēs uztraucamies par katru klientu - lai viņš/viņa paliktu 100% apmierināts/a.
Runājot par tālruņiem, iespējams ka iepriekšējais domēna vārda turētājs tirgoja "kreisos" tālruņus bez kārtīga atbalsta un garantijas servisa. Mēs, savukārt, esam izvēlējušies tikai tos vairumtirgotājus, kuriem ir nodrošināta pilna pēcpārdošanas apkalpošana.

Visiem, jauku dienu!