www.sudzibas.lv www.grauzti.lv Galigi garām saits un tie kas tur ir

www.grauzti.lv - Galigi garām saits un tie kas tur ir

www.grauzti.lv majas lapa galigi melogiska, uztaiists it kaa tas viss pieder adresei grauzti.lv un ta ipashniekam. Net patieisba binjiem nekaa nav un to visu tikai piedeve sev kaa kautko ipashu. Majas lapa galiigi bez satura un jegas. Reali sakot maza berna murgs. Gan jau ka lapas autors ari kautkads pumpains sikais kursh iedomajiees no sevis web programmetaju.

G

A agris 17.10.2008

Murgs ne web lapa

A artjom 17.10.2008

Sait prosto atstoj. Gde esho mozhno takuju fignju atkapatj? tipa na padobiji www.pamojka.lv

K kisss 17.10.2008

Iemaacies rakstiit bez kljuudaam un tad kritizee!!! Gan jau pats neesi vecaaks par pumpainu siiko!

B Beibe 25.07.2010

Ka tikai kaut ko sliktu par kādu pateikt... nu jā, tad jau pats tad uzreiz sajūties labāk ... nožēlojami..

T TexasRanger 04.08.2010

Juusu viedokli neviens nerespektee. Dari ko daŗidams vienmeer, kaads atradiisies kuram nepatiik vai skauzh. Es uzskatu, ka, taads saits nevienam netraucee.

D diggers 22.09.2010

Nepiekrītu