www.sudzibas.lv www.goldbird.lv Briesmiga internetveikala izstrade

www.goldbird.lv - Briesmiga internetveikala izstrade

Uzmanieties no majas lapu izstradataja www.goldbird.lv !Briesmiga kvalitate izstradata majas lapa, ko velejos davinat. Neuzdavinaju, jo bija kauns par tadu darbu. Kad noradiju uz skibo dizainu un nefunkcionejosam sadalam, Anna flegmatiski atbildeja ka vina neko nelabos, "smuki esot tapat".Sutija pie otra darbinieka Vlada, kurs tikai smaidija un solija izlabot, pat atzina ka darbs tiesam ir zemas kvalitates un neatbilst samaksatajai naudai. Ar to ari viss beidzas, nekadas atbildes uz maniem epastiem un zvaniem, telefonu vairs necela.

I

J Juris007 17.07.2015

Tiešām, prātam neaptverami ... dizains šķībs, kļūdu vairāk kā vajag, un izlabot nejēdz.
Neiesaku nevienam, labāk samaksāt vairāk, un ietaupīt uz nervu zālēm.

G Goldbird.lv 20.05.2016

Всем доброго дня! Меня зовут Владислав, я работаю в веб-студии Goldbird.lv, и случайно увидел это письмо и решил выяснить о чём идёт речь.
Спасибо за критику! Если она аргументированная и поможет нам в дальнейшем улучшить качество нашей работы.
В этой жалобе правда, много не понятных для меня не состыковок:
- В 2015 году не было не одной клиентки по имени Инга. (А жалоба от 11.06.2015)
- Анна не работает в студии с 2013 года.
- Мы никогда не делал сайты в подарок, ни для кого.
Конечно, как и у любой фирмы у нас бывают какие-то недопонимания с клиентами, но мы стараемся их решать. Также и вас Инга, я прошу связаться со мной, если у вас есть какие-то проблемы с вашим сайтом, мы постараемся вам [slēpt]@goldbird.lv

I inga45 29.10.2016

Vladislav, ludzu macieties tas valsts valodu kura dzivojiet. Jus nesapratat pat uzrakstita teksta butibu, es pasutiju pie jums majas lapu, lai uzdavinatu to savam draugam. Jusu padaritais darbs bija tik neprofesionals, ka davinat to man bija kauns.
Parejo Jusu uzrakstito es pat nezinu ka komentet, kur ir rakstits ka majas lapu es pasutiju 2015 gada?! Negativo attsauksmi es atstaju tikai tad kad vairak ka gadu centos situaciju atrisinat mierigi.
Sobrid man vienkarsi ir zel tikai patereta laika un izbojatas labas idejas, pat ne naudas. Nekad nesaistieties ar neorofesionaliem cilvekiem ka www.goldbird.lv, kuri pat nezina ko vini nezina.

G Goldbird.lv 31.10.2016

Labdien Inga!
Lūdzu rakstiet par kuru majas lapu iet rūna? Mēs izveidojam 100 majas lapas gadā. Un Jūs es ne atceros. Mūms ir 4 ļoti labas klientes, kuru vards ir Inga. es personigi zinu visus savus klientus, bet Jūs "Inga 45 gadi" es neatceros vispar. Un nesaprotu par kuru internet veikalu Jūs rakstat.
Man ir vairs 10 gadus pieredze šaja jomā, bet pirmo reizi dzirdu, ka majas lapu var iepirkt davanā. Tas ir ļoti divaina velme.
Ja Jusu kritika bus adekvata, tad mes busim Jums paticigi!

Ar cieņu [slēpt]@goldbird.lv

I inga45 23.03.2017

Vladislav, Jus nespejat atcereties savus klientus un tas ir attaisnojums Jusu neprofesionalismam?! Tas tikai apstiprina Jusu nemakulibu.
"Nesaprotu par kadas lapas izstradi iet runa, klientu neatceros, jusu, ka klientes velmes ir divainas", tas ir viss, ko varat atbildet klientam? Klientam, kurs jau ta ir nelaimigs, ka noticejis Jusu uzbazigajiem piedavajumiem izveidot "kvalitativu" lapu?
Jus un Jusu firma ir bezcerigi. Pec pirmas atbildes cereju, ka Jus noreagesiet un vismaz atvainosieties. Bet Jus turpinat strausa taktiku, neko neatceraties un vel meginiet klienta velmes komentet. Super nepieklajigi.

G Goldbird.lv 23.03.2017

Labdien!
Par kuru majaslapu iet rūna? Uzrakstiet ludzu viņu nosaukums.