www.sudzibas.lv www.exe.lv Attieksme/sortiments

www.exe.lv - Attieksme/sortiments

Ja neuztrauc tas, ka varat aizbraukt pēc preces par kuru pirms stundas esat telefoniski sanemusi apstiprinajumu, ka ir uz vietas un sarunats, ka ta bus pieejama, bet aizbraucot tadas vairs nav, tad varat drosi doties uz interneta veikalu www.exe.lv.
Patiesiba zvanits tika divreiz paris dienas ieprieks un jautats vai tiesam bus piejama prece, ka ari pirms brauksanas tika veikts parbaudes zvans, ka tiesam nekas nav mainijies un prece aizvien gaida, uz ko sagaidita atbilde, ka ja drosi brauciet pakal. Bet ta protams nav un atvainosanas vieta, pardevejs aizbildinas, ka ir pardots, un nejutoties vainigs un vispar ja kaut kas nepatik, vacieties.

R

D Džonis 05.06.2011

Nu nezinu...pirms kaada laika arii iepirkos šai disku bodee, samaksaaju pat iepriekš drošības naudu un diskus piegaadaaja mums iepriekš sarunaataa vietaa, jo uz Riigu bij tikt problemaatiski, un satiekoties arii neko sliktu nevareeja teikt par attieksmi vai kaa, taa kaa vismaz no manas puses atsauksmes taas labaakaas ! Pieļauju domu ka varbuut tur vaina ir kaadaa darbiniekaa kurš ir aizseedeejies paaraak ilgi, taa teikt nepatiik vairs savs darbs un varbuut firmai ir laiks padomaat par iespeeju dot citam straadaat, kurš varbuut patiešāam veelas straadaat?

B Bobs 29.07.2013

Nezinu noteikti ir bijis kāds nenoskaidrot pārpratums, vai arī zvanītajs pirms braucis uz veikalu zvanijis par diskiem bet nav pierezervējis viņus un tad stundas laikā protams kad ir iespējams kad ir pārdoti.
Pats esmu tur iegādājies 4 komplektus dažādu izmēru diskus un nav nekādu iebildumu pret so kompāniju atieksme ļoti laba visu laipni apstāsta aiznes līdz mašīnai diskus puiši kārtīgi cenšas!!
Noteikti pirkšu pie viņiem vēl un ieteikšu citiem!!