www.e-kredits.tk - intrese

Kārtējais aitu cirpēju kantoris vai tomēr reāls aizdevēju kantoris????!!! http://www.e-kredits.tk/index_sub2.html

A Andris 27.04.2010

S sss 27.04.2010

nosuuti sms pa 3ls un suukaa liiko :D pilniigs stulbums, neuzkjeries luudzu

S sss 27.04.2010

rekur par uzņēmumu

paartikas veikals :D

V Vineta 27.04.2010

Jā.pielikts, ka sms maksā 2.57 LVL.skaidrs, ka krāpnieki.
Nr.1897 jau skandālu LV ir piedzīvojis ar it kā avārijā cietušas meitenītes Montas veselības uzlabošananu Zviedrijā.savāca ap 300 lvl un pazuda.
domāju, ka šie meļi izdarīs tā pat.Numurus pārdod Mobi solutions.arī laikam labi pelna.

T Tiesībsargs 28.04.2010

Jebkurā kantorī, kurā pasaka, ka viņus neintresē jūsu kredītvēsture, vajadzētu aizdomāties kāpēc neintresē un ja vēl liek samaksāt pirms kredīta saņemšanas, tad tā jau ir pirmā pazīme, ka šāds kantoris ir "naudas kāsējs"!

Jebkuru normālu kreditoru INTRESĒS jūsu kredīt vēsture, jo viņam galu galā ir jāzin, kādam cilvēkam viņš aizdod naudu!

CILVĒKI, NEESIET NAIVI!

L liene 26.06.2010

A kas teica, ka viņiem neinteresē jūsu kredītvēsture???Tieši pretēji, cilvēkiem ar sliktu kred. vēsturi, aizdevums netiek izsniegts.