www.draiskajiem.lv - Esmu šokā

Sveicināti cienījamie lasītāji!

Gribēju padalīties savās pārdomās par kārtējo perversiju midzeni www.draiskajiem.lv Nenojaušot neko sliktu, ņēmu un piereģistrējos šajā saitā, bet kad ieraudzīju tā saturu, ārprāc, sievietes labākajos gados ar kailām krūtīm vai vispār kailas. Vīriešiem sejas vietā tikai plikumi, nē, ir jau daži izņēmumi, bet nu nezinu. Kur ir palicis latviešu sievietes tikums un kaunība, latviešu vīriešu lepnums un gods?

Par sludinājumiem vispār nerunāsim, grupu sex vien visi meklē, forumā runājas par seksuālām tēmām, visādām seksuālām izdarībām. Pirms reģistrējaties, iesaku apdomāties, vai esat gatavi uz šādām lietām.

R

A angell 23.11.2010

Ak jeee, nu un kas tur slikts...izskatas ka Roberts vakar piedzimis...nu tad saksim ar to, ka nerzhos vairs porno filmas, nebus sexportaalu, un ka teica kadreiz Padomju laikos ...sex pie mums nav...katra portala sakuma ir raxstits, ka portlals satut tadas un taadas bildes, , , koliidi iekshaaa, ko luureji...ko registrejies...???+ varbut kadas damas Tev iedeva kurviiti, un tadelj nolemi, , , ka jaasak rikoties...shausmas...aizeji pie arsta...DDD
Aiz loga nu jau 2011 gads...

E Elza 06.12.2010

Ziniet, es palasiju jusejas sarunas ... nu ko tad 2011gads --- kauna trukums ? Zel, ka jums smadzenes tikai sex instikst .

B Breksis 21.12.2010

Par Roberta žēlabu var teikt vienīgi klasisko "suņi rej, bet karavāna iet tālāk".
- - - - - - -
Tiem, kuri ir neizpratnē, kāpēc Draiskajiem.lv jau labu brīdi nedarbojas: ir atklājušies "drošības caurumi" vietnes programmatūrā, caur kuriem hakeri varētu nočiept lietotāju datu bāzi - tāpat, kā to izdarīja ar Gay.lv lietotāju datu bāzi. Kad programmatūra būs atbilstoši pārtaisīta, Draiskajiem.lv acīmredzot atkal darbosies. (Neesmu nekādi saistīts ar portāla administrāciju, taču esmu informātiķis un zinu, kas par lietu.) Varēsim turpināt draiskoties! :))

R rembo 02.02.2011

ko te brīnīties!tauta iet uz leju!un valdība tai palīdz!

č Čoms 02.02.2011

Nevajag līst visos caurumos-nebūs problēmu.Normāls saits, bet ja atklāti-visa valsts, viena pornogrāfija!Citādi to, ko valsts dara ar saviem iedzīvotājiem, nosaukt nevar.

B Breksis 16.02.2011

Normāliem ļaudīm par prieku (un tādiem robertiem, mildām u.tml. par kreņķi!) varu pavēstīt, ka Draiskajiem.lv jau labu brīdi atkal darbojas! Kā jau bija paredzams. Būsim draiski! :))

Z Zinaida 17.02.2011

Urra!Da zdravstvuet bljadstvo i bardak!

Z zandis146 05.06.2013

vienigai ka portals nekontrole savus klieentus un tapec viena persona ieliek 5 sludinajumus ar dazadiem vardiem to es parbaudiju

K kinoman2 28.05.2014

vai kads var palidzet vairak nevaru atvert saitu draiskajiem.lv saka nepareiza parole tas nevar but jo vairak ka gadu esmu to lietojis lai parbauditu paroli prasa epastu kur esmu registrejies bet diemzel tas ir annulets un to nemaz neatceros vai ir iespeja registreties no jauna pagaidam tas neizdodas ludzu palidziet forss saits bija

K kinoman2 28.05.2014

var but kads var palidzet vairak nevarum ieiet saita draiskajiem.lv pasaka nepareiza parole ka tass var but ja esmu to lietojis jau paris gadus bet registracijas e pastu neatceros un ta vairak ari nav ari no jauna nevaru pieregistreties ja kads var palidzet kas pa lietu pasakiet

P portāla lietotāja 08.05.2016

Nevienam un nevienai neiesaku reģistrēties šajā portālā! Portāls ir tāds, kādu to veido tieši administrācija. Un ja profilos ir izkarināti plikie locekļi, tad tas pavisam noteikti ir ar portāla admina svētību, jo viņš jau apstiprina profila bildes! Un šajā portālā admions ir arī naudas izspiedējs - pieprasot par portāla lietošanu stipri neadekvātu summu - ap 100 eiro mēnesī! Sapratu, ka, kamēr šī summa tam vieplim netiks samaksāta, ir liegts praktiski viss - par SAVA PERSONISKA PROFILA rediģēšana, jebkādi komentāri diskusijās - gan publiskajās, gan klubos. Protams, ka varu izdzēsties no tik dārgas vietnes... Principiāli to nedarīšu, bet - KATRAM/AI lietotājam/ai pastāstīt par admina izdarībām, uzaicinot interesantus cilvēkus uz citām vietnēm, kur ar administrācija draudzējas ar galvu. Cilvēki jau tāpat šo vietni pamet un reģistrējas citur...

K kordiline 26.11.2016

Portāla admins ir vienkārši kretīns un vulgārs naudas izspiedējs ne par ko! Ja atsakaties par biņa ,urgojumiem (tā saucāmo "reklāmu") maksāt stipri neadekvātas summas, tad tiek bloķētas jebkādas funkcijas, pat privāta sarakste ar citiem lietotājiem. Bet atklātas rupjības un vulgaritāte diskusijās netiek nekādi ierobežota. Jau tagad tas ir praktiski MIRIS portāls - kam tad patiks tik tizla un rupja admina visatļautība?!