www.citylife.lv/PIZZA MALIBU - Viltus pidavajumi

"Отличное" предложение от пиццерии Malibu и портала коллективных покупок www.citylife.lv - портал предлагает купить пиццу с 52% -ной скидкой, (http://www.citylife.lv/ru/offer/pica-malibu-1/) ссылаясь на то что нормальная цена пиццы LVL 5, 15. Правда на сайте самой пиццерии www.malibu.lv несколько другие цены, и там эти пиццы стоят LVL 3, 65-3, 75 ... мой взгляд это чистый воды мошенничество, как со стороны портала citylife так и со стороны PIZZA MALIBU.

Чтобы не быть голословным ниже приведу нормативные акты согласно которым подобного рода деятельность можно признать противозаконной:

Reklāmas likums. Maldinoša un salīdzinoša reklāma
8.pants
(1) Maldinoša reklāma ir aizliegta.

(2) Maldinoša reklāma ir tāda reklāma, kura jebkādā veidā, ieskaitot tās pasniegšanas veidu, tieši vai netieši maldina vai varētu maldināt un kura sava maldinošā rakstura dēļ varētu ietekmēt personas ekonomisko rīcību vai kura kaitē vai varētu kaitēt konkurentam.

Civillikums. CETURTĀ DAĻA. Saistību tiesības,
1459. Viltus ir otras personas prettiesīgs maldinājums, lai viņu piedabūtu izdarīt viņas interesēm pretēju darbību vai atturēties no tās.

И т.д...

A

Komentāri (1)

U Una 23.11.2011

Sakiet, kur Jūs ieraudzījāt cenu Malibu mājaslapā, ja Malibu mājaslapa ir "under construction" jeb tādas vēl vispār nav?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes