L Linards 08.01.2007

Krāpniecības portāls.Jums it kā krājas kredīts,bet to nevar izmantot.Unikālās summas tāds pats sviests.Vienkārši slauc naudu no muļķiem.Gribētos reāli redzēt laimīgo cilvēku.

T Tahar 02.05.2007

Lol. Ja nedomaa un galvu un pats suuti kko uz shaari pats vainiigs :P Es esmu tur 3 balavas dabuujis un nekaadas kraapshanas tur nav. Mnda,serveris gan diezgan biezhi meedz glju4iit bet parasti ar firefox viss ok :)

O Oskars 11.04.2008

Uzvarēju vienā www.bimbaso.lv izsolēm.Kad viņiem vajadzēja ar manīm sazināties ka esu uzvarējis tas nenotika.Gāju uz adresi kur itkā viņi ir piereģistrējušies tai citadeles ielā, bet tur ne miņas no viņiem.Pēc kaut kādām 15 dienām pēc izsoles viņi anulēja izsoli kurā uzvarēju un pamatoja to ar apgreidu sistēmā.Naudu gan atgrieza atpakaļ kā kredītu kuru varu izmantot tikai tai pašā www.bimbaso.lv .Nu krāpjas tas kantors ja izsolē nepiedalās tik daudz cilvēki cik gribētos ta šie paņem un anulē a ja uz kaut kādu nieku daudz piedalās un savu puķi nopelna tad ir Ok!