www.autokapseta.lv / SIA BASIC - Rezerves dalas/kvalitāte

Sveicināti lasītāji!
Ar šo rakstu vēlos Jums vērst uzmanību par to kā Latvijā tiek nodarbināti cilvēki un kā viņi tiek apmānīti arī krīzes laikā!

Bija nepieciešams iegādāties savam automobīlim rezervas daļas ritošajai daļai un salona iekārtojumam!

Tā kā detaļas, kuras vajadzēja ( tās es neatklāšu, jo tas šeit nav no svara ) jebkurš autoserviss nepiedāvā un attiecīgi, ja piedāvā, tad pa tiešām lielām un neadekvātām summām, tad devos pastaigā pa auto kapsētām, lai ātri rastu sev nepieciešamo detaļu kādā nu jau norakstītā automašīnā!

Pirmām kārtām pa telefonu šī firma saka vienu, bet, kad Tu tērē savu laiku un naudu, lai aizbrauktu pie viņiem - viņi saka pavisam kautko citu!

Līdz ar to teksts mājaslapā, ka detaļas viņi iepērk galvenokārt no Vācijas ir pilnīgs sviests, jo viss tur, kas atrodas ir 10-20 gadus vecs un neadekvātā stāvoklī, kā arī viņu menedžeris, kas Jums tirgo detaļas cenšas no mušas izspiest ziloni!

Vietējie saka, ka vairāki esot tur mainījuši amortizatorus un viņi uzlikuši vecus tā ka 2.reizi apskati nevar iziet cauri!

Nebrauciet uz viņu autokapsētu un neapmeklējiet www.autokapseta.lv
Viņi ir konkrēti prāta čakarētāji un cenu kruķītāji uz precēm, kuras var dabūt citās vietās par 40% zemāk!!!

Paldies par uzmanību un es ceru, ka manī ieklausīsies!

O osis 12.01.2010

Nu tad brauc tur, kur 40% lētāk .

R ruukjis 14.01.2010

10-20 gadus vecs, neadekvātā stāvoklī? Diez ko gan tu gaidīji no autokapsētas?

U Uģis 20.01.2010

Klau, kur tu teici, ir 40% lētāk? Neesi neģēlis, iedo galus. Patiesībā tās ir blēņas! Ar šiem zēniem var arī pakaulēties. Jau cik gadus tur braucu un braukšu.

U Uģis 21.01.2010

Ui, te man vēl pāris jaunumi atklājās. BASIC un maina kādam amortiņus??? Nevajag fufeli stāstīt. Viņi uz vietas autiņus NEREMONTĒ!!! Tas pirmkārt, otrkārt kas tās par blēņām, ka amortizatoru dēļ nevar apskati iziet? Amortizatori ir TIEŠI TĀ JAUKĀ LIETA, ko apskatē nepārbauda, jo apskates stacijās nav šādu stendu (Ja netici, brauc kaut tūlīt uz CSDD, ieeja apskates stacijā un pajautā). Es jau saprotu, ka kāds Tev dvēslē pietirsis, bet nu publiski runāt par lietām, kurās ne vella nesaproti, tomēr nevajag. Dikti tāds muļķīgs skats uz Tevi sanāk (vai precīzāk, pats sevi muļķa lomā šoreiz noliki). :))))

W www.autosroti.lv 26.04.2011

Daudzi šroti vienviet: http://www.autosroti.lv/

Būs no kā izvēlēties!

D dusmu pircējs 11.03.2017

nu amortizātorus pārbauda vizuāli gan,ja sulo un piļīki saplēsti TA tāpat nelaidīs cauri