www.arbatshop.lv - serviss

Intrneta vaikals arbatshop.lv savā mājas lapā izliek tās preces, kuras pašlaik nav pieejamas veikalā, un to vietā piedāvā iegādāties dārgākas.
Piegādes maksa interneta veikalā norādīta 2, 99. Kad atbrauca kurjers, par 2, 99 viņs bij aizmirsis, nosaucot savu cenu 3 lati. Saprotu, ka 1 santīms neko nenosaka, un pati būtu noapaļojusi summu līdz veselam latam, bet tad lai arī neraksta, ka piegāde ir 2, 99 un tā ir zemāka Rīgas interneta veikalos.

I ilze 17.12.2008

Cilvēki, kur jūs izrokat visādas tādas adreses? Paši vien uzprasaties uz nepatikšanām !

M maris 17.12.2008

tak vareeji dot 2 99 un viss vins noapalo un tas nav nekas slikts

I Irina 26.12.2008

Надо было дать ровные деньги- так как указано в счете, просить сдачу или готовить ровные деньги. Сама покупаю в инет магазинах - и иногда случается, что товара в наличии нету. Зато всегда в наличии есть в Елкоре! Смешно :)))))))

S Sandis 27.12.2008

Vai tas tagad ir uzskatāms par sūdzību? :)