P patkule 08.08.2014

Neuzticaties darba iekartosanas firmai SIA ALPHA PERSONNEL, vini sola bet nepilda savus solijumus, un panem no cilvekiem naudu un darba nav, un ari naudu neatdod atpakal, vini ir bijusi firma.SIA SATTVA PERSONNEL.

A atriebejs 21.08.2014

Alpha Personnel, istakie krapnieki, neko labu no viniem nesagaidisiet, neuzticaties sai firmai, vini visu laiku maina firmas nosaukumus, panem naudu, bet aizbraucot uz Vaciju nenormali dzives apstakli, kas attiecas uz darbu tad ari nekas nav ta ka solits.Busiet nelaime iegrusti.

S SWITBOY 06.11.2014

sveicināti!Lūdzu visus kas tika apkrāpti ALPHA PERSONNEL SIA darbiekārtošanas aģentūrā apvienoties!Es ar draudzeni arī tiku apkrāpts!Samaksājām 300 eur kā pāris, it kā viss ok!Dokumenti, līgumi, čeki!Arī licence viņiem ir izdota VALSTS NODARBINĀTĪBAS AĢENTŪRĀ!17.oktobrī bij norunāta izbraukšana no Latvijas uz Erfurti, 20 datumā pēc līguma bij jāsāk darbs(cīsiņu fasēšana, pakošana utt.).Nāca tuvāk laiks un tad sākās atrunas, ka darbs esot, bet nav kur dzīvot!Tad sāka piedāvāt citas vakances!Tad viņiem darba devējs esot atbraucis uz Latviju!Tad par dzīvošanu jāsamaksā uzreiz 500 eur utt.Man sāka likties, ka nav kkas kārtībā ar tām divām dāmītēm!
Nolēmu uzrakstīt VALSTS NODARBINĀTĪBAS AĢENTŪRAI par šiem tipiņiem!
Atnāca vēstule caur e-pastu ar paskaidrojumu ko darīt tālāk!Vēlos vienreiz nolikt pie vietas tos krāpniekus, bet vienam man tas nebūs pa spēkam!Lūdzu nebūsim vienaldzīgi un apvienosimies!
Rakstat uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv!Pārsūtīšu jums VNA atbildes vēstuli!

P Priputa 01.01.2015

Здравствуйте ! Ни в коем случае не связывайтесь с Alpha Personnel SIA!!!Мы поехали в Гамбург вдвоем с подругой, на упаковку журналов 12.12.2014. Хотя договор был на Эрфурт. Нас
встретил некий Андрей, который не знал куда нас поселить, потом нашел в доме комнату на три кровати, куда за 3 часа до нас привез еще двух девушек из
Латвии, пришлось спать на полу. 15.12.2014 первых двух забрали на работу, Андрей сказал что мы пойдем 16.12 на работу, в 6 утра машина заберет и взял с
нас по 150 евро, яко бы за жилье.Утром за нами ни кто не приехал и на звонки не отвечал.17.12 повезло-поехали на работу, при это ни каких официальных
бумаг, обещанных Alpha Personnel: прописка, счет в банке, страховка- оформлены не были, работа по черному, как оказалась вся бригада работала без
документов.После рождества к нам пришла хозяйка дома спрашивать квартплату!Оказывается Андрей с нас деньги взял и ей не отдал! На звонки он не
отвечал!Когда через пару дней соизволил ответить, то оказалось эти деньги ушли на оформление документов, которых у нас нет, и за жилье платити
сами, спросили деньги за отработанные дни и по ответу поняли, что и их нам ни кто не отдаст.Из оттеля уехать домой мы не можем, потому что не
уплоченно, денег у нас только на обратную дорогу.Связались с Alpha Personal с просьбой вернуть нам уплоченные им 200евро за их услуги, за каждого
человека, на что получили ответ -Это Вы сами выдумали, чтобы вымогать деньги, Вы нарушили все условия нашего с Вами договора. 31.12.2014.

п Паблик Энэми 23.04.2020

Nedarbojoties ar SIA STENDERS. Pamet uz naudam. Un atbrivo no darba bez iepriekso info jums.