www.sudzibas.lv www.4more.lv Viltiiga klientu piesaiste

www.4more.lv - Viltiiga klientu piesaiste

Gribeetu pastaastiit par shito''kruto''maajas lapu...kādu nedēļu atpakaļ baigi reklamējās pa TV, lai tikai reģistrējoties, varēšot tikt uz grupas ''Zveri" koncertu par brīvu!Tanī laikā, kad šis kantoris tur sevi baigi reklamēja(tas bij 14, 15 janvārī) domāju ok-piereģistrēšos, kāpēc neaizšaut uz konci...Piereģistrējos kā pieklājas, ieteicu to izdarīt arī savai draudzenei, ko arī viņa izdarīja, nu it kā viss kārtībā, atsuutīja man www.4more administrācija-tur paldies par reģistrāciju, lai neaizmirstot 19.01 ielogoties 4more mājas lapā, ka būšot atsūtītas elektroniskās biļetes, nu es tanī 19-jā ielogojos-nekādu jaunumu, draudzenei tāpat!Šodien ielienot www.4more.lv mājas lapā gan man, gan draudzenei atsūtīts teksts, ka tjipa nepietiekot biļetes, tāds pats teksts bija atsūtīts arī uz manis norādīto e-pasta adresi:(K kaads sviests-nu jau vairāk tie portāli nezina, kā piesaistīt klientus, izdomā kaut kādu sviestu par tjipa bezmaksas koncertiem u.t.tPats par sevi jau tas portāls k kaads sviestains:(

E Edgars 21.01.2009

Tās reklāmas televīzijā un citos medijos bija jau decembra pēdējās dienās un lielākā daļa, kas laicīgi reģistrējās, pie biļetēm tika, tā ka būsi vien nokavējis. Pie tam reklāmās tika brīdināts par to, ka biļešu skaits ir ierobežots. Nākamreiz neguli tik ilgi :)

L Lelle 22.01.2009

nu bet 4more administrācija taču var to izkontrolēt, vai tās biļetes vēl ir pieejamas, vai nē.Un ja viņas vairāk nebij pieejamas, tad varēja vienkārši reklamēt vai nu savu jauno portālu vai grupu''Zveri" vainu vēlhvz ko:((

O Oļegs 22.01.2009

Nevajag tagad te visus sū*us noliet pār 4more.lv galvām, es ar draudzeni piereģistrējos laicīgi, un vakar jau bijām koncī, tā kā pats savas kļūdas pēc nevaino citus! 10 000 biļetes bija, un pirmie 10 000 reģistrējušies arī dabūja tās!

nu ok, lai tā būtu!

. .....kl 22.01.2009

Haļavas nekad nav!

L Lelle 22.01.2009

šad tad jau gadās gan pa kaadai haļavai:))

V Vikands mani appisa 29.01.2009

Suds shis portals

E Edgars 07.02.2009

Uztaisi labāku

D devo4ka 21.03.2009

Es ar draugu arī piereģistrējāmies jau laicigi un dabujam biļetes--nevajag tik ilgi gulet!!!

E Eline 13.05.2009

man klases biedri, 5 no tiem dabuja bildetes, man vini to izstasitija es pat neregistrejos ...
un Edgar, , nedirs, , uztaisi labak, vot ari es esmu uztaisijis labaku, nu nejau viens es vnk stradaju liela firma ka mazins cilvecina ... dala no firmas ... kas ir uztaisijusi iepazisanas portalu ... katrs latvijas iedzivotajs tur iet ieksa... laikam jau viss zin par ko es runaju ... bet 4more ir parasti cilveki ... nevajag spikot idejas, , , un kopet saitus ... tie iepazisana portali ir tik daudz cik sunim blusas, ... izdomajiet savu ideju

J jenny 06.11.2009

Es piereģistrējos un man atsūtija biļrti un tiku uz konci, kas starp citu bija ļoti labs. Viņiem tiešām uz beigām pietrūka biļešu, jo gribētāju bija daudz.

B Boris Benz 24.11.2018

Es tik nesaprotu kapēc 4more.lv vispār neiet šodien! Kāds zin kas par prikoliem?