www.25.lv

FIma 25 piedava preces tirdznieciibaa lietotas preces, kuras pārdo kā jaunas. Tāpat uz paskaidrojumu, kur sanemsu nokia 6610 garantiju neskaidri nomurmuleja, ka garnatiju veic firma 25. Pec zvana par problemam ar displeju, man solilija atzvanit 10 minusu laika, bet pagaja 5 stundas.Es iesaku visiem tureties talak no sis tirdzniecinbas vietas, ja to par tadu va saukt.

M Min 14.02.2004

Derzites podalse ot etogo magazina. Polnaja nekompetentnost. Jesli dispetceru govoris v piatnicu privezite monitor zavtra to on ponimajet cto w ponedelnik, ili stroit duraka i prosto ne priznajetsia cto ne mozet dostavit, potomucto ih net na sklade. Jesli nachnes wyjesniat w ciom delo, prosiat ne najezzat i poniat cto my ne jedinstvennyje klienty u nih.