www.sudzibas.lv WSP, SIA Augstprātība

WSP, SIA - Augstprātība

Pasūtīju mantu glabāšanas skapīšus + 10 liekas slēdzenes + universālās atslēgas firmā WSP. Kopā par 965 eur.(13.09.2018.) Solījās 4-5 nedēļu laikā pasūtījumu izpildīt. Atsūtīja rēķinu un tajā pat dienā veicu 100% priekšapmaksu. Kad termiņš sāka tuvoties 8 nedēļai, tad sāku interesēties. Esot aizķeršanās Ukrainā un liks uz tuvākā transporta.
Skapīši ieradās ar apmēram mēneša nokavēšanos.
Saņēmu epastu, ka papildus slēdzenes un universālās atslēgas atnāks vēlāk un tās ar kurjeru man atsūtīšot.
Sarunājām, ka Viņi arī piegādās un izrakstīja man rēķinu par 24.20 un solījās ziņot kad varēs piegādāt.
Pēc pāris dienām zvana un saka - Mēs rīt varētu piegādāt bet tā kā neesiet samaksājuši par transportu tad piegāde nenotiks.
Tad nu es uzsprāgu. Es pasūtu preci, gaidu mēnesi ilgāk kā solīja, vēl man nezināmu laiku būs jāgaida sīkumi 85 eur vērtībā un man neved preci, jo es neesmu samaksājis 24.20 eur.

Nav izpildījuši savas saistības par 85 Eur kur visu esmu apmaksājis, bet man neved preci par 900 eur jo neesmu samaksājis 24.20 par piegādi. Izbļaustījāmies pa telefonu un man pateica, ka atslēgas esot un viss ok. Preci tomēr atvedīšot un u

Šodien 21.11.2018. Pakoju vaļā skapīšus un izrādās ka viena pozīcija tomēr nav un tā vēl divas nedēļas vismaz jāgaida.

Izbļaustījāmies un šie piedraudēja, ka vispār nevedīs tās atslēgas un atskaitīs par tām naudu. Tad nu man būs skapīši, papildus slēdzenes un nebūs universālās atslēgas lai skapīšus varu lietot.

Vai nav krāni?

Intars [slēpt]@biznesasistema.lv

I Intars Mikelsons 18.12.2018

Papildinu: Solīto divu nedēļu laikā sagādāt atlikušo preci, nu jau ir pagājušas 4 nedēļas un neviens ar mani nav pat sazinājies :(