LV RU
www.sudzibas.lv WOW TRAVEL GmbH Безразличное отношение и обман клиентов

WOW TRAVEL GmbH - Безразличное отношение и обман клиентов

Я приобретала путешествие в Турцию с WOW TRAVEL этой весной и хочу оставить свой отзыв об этой компании. В WOW TRAVEL работают профессиональные вымогатели, т.к. по приезду в Турцию с человека требуют дополнительно заплатить 200 евро за обеды и ужины и входные билеты. Если турист отказывается делать эту оплату, то таких пересаживают в отдельный автобус и сообщаю, что отвозить их будут только в гостиницу без посещений за отдельную плату заявленных экскурсий. Те же кто заплатил вынуждены питаться в тех местах, куда их привезли и посещать все экскурсии - т.к. не имеют права от какой-либо из них отказаться, ну или как в моем случае было - я хотела отказаться от посещения одного мероприятия по состоянию здоровья, которое уже было включено в 200 евро, а также были желающие пойти на него, но они не платили за него, т.к. были в группе, которая отказалась платить 200 евро, но нам не дали возможности помнятся местами, нахамили, деньги не вернули и билеты не дали - обманули в итоге на 50 евро. Я писала официальное письмо в WOW TRAVEL с просьбой разобраться в ситуации и принять меры по отношению поведения гида, но от них не получила никакого ответа. По окончанию путешествия - настроение окончательно испортил факт, когда нескольким женщинам пришлось доплатить за одноместные номера по 100 евро, в то время как они перед размещением и перед покупкой путешествия просили их с кем-нибудь разместить и им обещали это сделать. На месте в Турции они также напоминали о совместном размещении, но их никто не слушал. Впечатление отвратительное от поездки, в итоге она обошлась в 500 евро на человека (без учёта личных затрат). Не советую выбирать эту компанию, т.к. они безразлично относятся к своим клиентам и не считают нужным ответить на письмо клиента.

J

Komentāri (10)

N Navei 26.06.2014

Labi, ka uzrakstījāt, kā Jums gājis. Esmu skatījusies šīs firmas piedāvājumus, bet naradās skaidrība, cik šī firma uzticama, jo mājas lapa vēl nekādu iespaidu nedod par realitāti, jo slavina firmu par ilglaicīgu pieredzi tūrisma tirgū. Arī Cherry.lv slavina firmu kā tādu ar 20 g. pieredzi.

J julipr 27.06.2014

Šim ceļojumam nebūtu ne vainas, ja būtu uzreiz brīdināts par papildus izmaksām, jo sanāk ja braucat divatā, tad ceļojums maksā min.1000 eiro (bez personīgām izmaksām) un kā no samaksāta nevar atteikties, kā arī ja gida attieksme pret tūristiem ir ļoti necienīga, kas nav mums-eiropiešiem saprotams un protams ļoti aizvaino.

Es Cherry.lv arī nosūtīju šo vēstuli un saņemu sekojošo atbildi:

Zvaigznīte! ‐ 18.06.2014 13:05

Добрый день!

Извиняемся за предыдущий комментарий.

WOW Travel организует путешествия и в конце октября, но пока нету информации подробнее.

Хорошего дня,

Cherry/ Citylife

Es neesmu kašķīgs cilvēks un nekad nesūdzos, bet šīs gadījums ir bijis negaidīts un nepatīkams, tāpēc vēlējos, lai cilvēki zin kādām pakalpojumam viņi piesakās.
Re mana pēdēja atbilde Cherry.lv:

200 евро была бы действительно приемлемой платой, если бы нас кормили хорошими обедами и ужинами, в приличных местах, а не те которые мы посещали, а также если бы в эту сумму была включена хотя бы вода - все напитки за отдельную плату!

Женщины при мне в первом же отеле просили их разместить вместе, но им отказали. А в конце тура, у одной из них не было 100 евро для оплаты - деньги собирали все, т.к. её собирались высадить из самолёта.

Ну и отношение гида было ужасным, т.к. после оплаты 200 евро нельзя отказаться от какой-либо экскурсии и вернуть деньги, объяснялось это тем, что у него уже поставлен крестик - и если мы не хотим, то можем не идти, но деньги он не вернёт. Наш аргумент, что вместо нас поедут другие люди, также был грубо отвергнут, сообщив нам, что он их в группу не возьмёт, т.к. возле их фамилий нет крестиков. Это что по-вашему: отзывчивость и хорошее отношение?

Мы выбирали тур без посещений магазинов, но потеряли много времени, т.к. нас всё равно повезли в бутики смотреть кожу, золото, камни и др. в каждом магазине остановка на 2-3 часа.

Обобщая всё выше сказанное - отдых мягко говоря не удался!

К Вам Cherry у меня нет претензий, но организация и уровень обслуживания компании WOW Travel оставляет желать лучшего.

J julipr 27.06.2014

Steigā pievienoju nepareizu Cherry.lv atbildi:

Ķirsīte ‐ 26.06.2014 14:52

Добрый день!

Спасибо за Ваш комментарий.

В Турции гиды предлагают отдельно доплатить за обеды и ужины и входные билеты в объекты осмотра (около 200 евро). Это хорошее предложение, потому что, например, обед или ужин на одну персону в день стоит примерно 15 евро, сумма за входные билеты - примерно 25 евро.

Информация о том, что надо доплатить за одноместный номер, в тексте акции была:

"Если Вы путешествуете один, то обязательна доплата (€ 99) за размещение в одноместном номере".

Извиняемся за WOW Travel, что они не ответили Вам на Ваше письмо.

С уважением,

Cherry/ Citylife

B Bonis 28.07.2014

Paldies, ka padalījāties, tomēr izvēlēšos kādu Latvijas tūroperatoru un tagad centīšos atrunāt draudzeni no pirkuma

B Bonis 28.07.2014

WoW travel Vācijā nevienā kvalitātes novērtējumā neparādās, tāda sajūta, ka tas kantoris ir bankrotējis vai viltus, vai arī neviens to nelieto tur. Mājaslapa ar daļa atjaunota 12 gadā, daļa 13 gadā, par ceļojumiem 14 gadā nekas nav teikts, aprakstā tik 2013 gada ceļojumi "higlights 2013".

Augšā labajā stūrī vācu kvalitātes kantora logo "Stiftung Warentest " logo bet nav saredzams ne par ko, ne kurā gadā, kā arī ieejot test.de nekas neatrodas ar wowtravel.
Ja skataties tur turciju, tad tiešām 3h stundas kā minimums jāpavada ādu un bižutērijas veikalos un un zem FAQ aprakstīts, ka būs jāpiemaksā.
Kaut kā ļoti nepārliecinoši vis izskatās.

V violab 28.10.2014

Jā..., arī biju aprilī uz Turciju ar šo firmu . Nevarētu teikt, ka viss bija galīgi slikti ..., mums paveicās, ka tikām autobusā pie nemaksātājiem, kuri atteicās pirkt tās paketes pa 199 eiro, jo tikām pie ļoti jauka un saprotoša turku gida, kurš i ekskursijas tirgoja pa vienai - 10 eiro, i vakariņas viesnīcā varēja sarunāt par 20 eiro uz diviem . Bet kopumā ir tā, ka turkiem interesē tikai tūristu maki ...un tas ir bēdīgi, jo to jūt uz katra soļa !!! Arī tās nejēdzīgās vešanas uz tiem nenormāli dārgajiem ādas un juvilierizstrādājumu iepirkšanās centriem..., no gida uzzinājām, ka viņiem ir līgumi ar tām firmām, viņi saņem naudiņu par to, ja ieved tur grupas, kuras varbūt kaut ko nopirks !
Bet pats brauciens bija labi organizēts, i sagaidīja, izvadāja, pavadīja, neko sliktu nevaru teikt .Viesnīcas arī bija labas, itsevišķi Antālijā - 5 zvaigznes ar + ! Braucot tur ir jārēķinās, ka uz tevi skatīsies, kā uz naudas maku, nekā savādāk ..., it visur, ik uz soļa !!!

D dzidra leitane 02.11.2014

Divas nedēļas atpakaļ atgriezāmies no šī ceļojuma un nevar teikt, ka būtu ļoti lielā sajūsmā, bet arī nevar teikt, ka būtu bijis ļoti slikti. Pirmā viesnīca, kurā apmetāmies bija apmēram stundas braucienā no Antālijas un kaut kāda ciematiņa vidū, kur aiz viesnīcas sienas rej klaiņojoši suņi, no rīta piecos sāk gailis dziedāt un sešos no rīta mulla aicina un lūgšanu (bet tas bija rīta rituāls visur).Vienīgā izklaide šajā viesnīcā bija āra baseins un nekā cita, tāpēc jau deviņos gājām gulēt.Šajā viesnīcā gulējmā divas naktis.Mums arī tika piedāvāts ņemt lielo paketi par 199 eiro, kur iekļauta maksa par ieejas biļetēm un arī pusdienas un vakariņas.Otra pakete bija par 166 eiro bez pusdienām. Tie cilvēki, kuri paņēma mazo paketi, domājot, ka varēs kaut kur citur paēst vai padzert kafiju kādā kafejnīcā, ļoti pievīlās. Šie tā saucamie "restorāni" sporta zāles lielumā atrodas pilsētas nomalē un domāti tikai tūristu ēdināšanai, tā ka tie, kuri nepaņēma lielo paketi, varēja tikai pasēdēt un pagaidīt pārējos un labākajā gadījumā apēst kādu dārgo saldējumu. Par ēdiena kvalitāti un dažādību nevar sūdzēties, bet tiešām jārēķinās ar to, ka vakarā pat ūdens glāze jāpērk par 1 eiro, bet alus par 5 eiro. Alkohols tur ir ļoti dārgs. Kā mierinājums tam bija tas, ka pēdējā dienā viss bija iekļauts, varēja baudīt visādus dzērienus visas dienas garumā.Tikai šī pēdējā viesnīca tiešām bija kā milzīga fabrika un tūristu aprite it tik liela, ka ar lielām grūtībām tikām pie dvieļiem, jo acīmredzot tos nespēj piemazgāt.Skats arī tika solīts uz jūru, bet vienā daļa istabiņu bija ar skatu un neapbūvētu laukumu- izgāztuvi, kur ganījās govis.
Jāsaprot tas, ja tu brauc uz kādu valsti, tad tu atbalsti šīs valsts ekonomiku, tāpēc ir jābūt gataviem naudu tur atstāt.Mūs arī veda uz dārgiem kažokādu un zeltlietu veikaliem un daži jau arī kaut ko nopirka. Pēc tam gids sirsnīgi pateicās, ka mēs esam atbraukuši uz viņu valsti un arī tur iepirkušies.
Attiecībā uz gidu jāsaka, ka ja šis cilvēks strādātu mūsu skolā, tad viņš pat stundu tur neizturētu. Vārījās viņš nepārtraukti un visu atkārtoja neskaitāmas reizes. Kad jaunieši aizmugurē skaļāk parunāja kamēr viņš runāja, tie tika riktīgi norāti, viņš apvainojās un pēc tam divas sundas vispār klusēja. Kaut ko tādu es pieredzēju pirmo reizi.
Varētu būt vairāk brīvā laika, jo ar to pēdējo brīvo dienu ir par maz, lai tiešām atpūstos un izbaudītu silto sauli un jūru. Vakaros tur arī nav ko darīt, var tikai numuriņā skatīties televizoru. Visādi citādi viss bija labi, vēlētos vēlreiz doties uz Turciju, lai izpētītu to vairāk, jo tur ir ko redzēt.

K kot nu 24.11.2014

Очень странно было читать отзывы!В жтот тур ездил в прошлом году в ноябре!Предлагалось три пакета экскурсий-услуг!Распределение по автобусам было чисто рулеточное--кто к какому гиду попадёт совершенно не было показателем купленного пакета, хотя фулл пакет постарались поместить в один автобус к самому ответственному гиду(в его добросовестной и ответственной работе убедился самолично после сравнения отзывов других путешественников из других автобусов)Такого потока информации не получал ни в одной экскурсии ранее и после!Оплата за одноместное проживание взималась сразу по приезду в первый отель!
НО был и неприятный минус и осадок от поездки(куда уж от ложки дёгтя дется) и вот тут было-бы неплохо подать запрос в офис туропператора, а именно----сразу на следующее утро после приезда--вдруг каким то образом отменили полдники и передвинули время обедов так, что мы НИ РАЗУ не успели попасть на обед!!! а услугу-поздний обед для туристов с экскурсии, конечно там типо не слыхивали:)))
В заключении, , , , , , советую брать полный пакет со всё включено !Напитки, пусть и местные, бесплатно и уж с нашими лужёными желудками вы уж точно за последнии три дня в одном отеле с лихвой отобьёте( разница в 45 евро всего, а коктэль стоит 3 евро) не говоря о соках кофе чае!Так что за эти деньги--очень даже не плохая экскурсия!

F Falkon 16.12.2014

Мы не можем дозвониться до этой конторы уже несколько дней, что это за фирма такая с 20-ти летним опытом! А cherry.lv с ними заодно! Еще раз убедились, читая отзывы недовольных клиентов, что то что дешего, хорошим быть не может, и в итоге получается еще дороже, чем поехать самому без всяких там тур операторов и левых контор типа этой!

F Falkon 16.12.2014

Берите сами билеты, снимайте отели через booking.com или agoda.com. И наслаждайтесь отдыхом, без всяких гидов, разводов на деньги, дешевых магазинов и отелей...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes